موتو جی پی ایرانکال کراچلو موتورسوار بریتانیایی تیم HRC و LCR هوندا با خبر خوب تمدید قرارداد خود تا سال ۲۰۲۰ به استقبال گرندپری بریتانیا ۲۰۱۸ خواهد رفت.

کراچلو در سال گذشته قراردادی دو ساله با تیم امضا کرد و بعداز عملکرد رضایت بخشش توانست مسئولین HRC و LCR را متقاعد به تمدید قراردادش تا پایان سال ۲۰۲۰ کند.

کال در سال ۲۰۱۵ از دوکاتی جدا و به LCR هوندا پیوست. وی با توجه به جدایی دنی پدروسا می توانست جای وی را در تیم رپسول هوندا بگیرد اما این تیم با خورخه لورنزو قرارداد بست.

کراچلو هم اکنون در رده هشتم جدول امتیازی موتور سواران سال ۲۰۱۸ است. او در ابتدای فصل توانست پیروزی خیره کننده ای را در پیست آرژانتین کسب کند و طبیعی است که از تمدید قرارداد خود خوشحال باشد.

کراچلو گفت :

من خیلی خوشحالم که همکاری خود با LCR و HRC هوندا تا پایان سال ۲۰۲۰ ادامه خواهم داد. همه ما در تیم به سختی تلاش می کنیم و موفقیت هایی نیز داشته ایم و می خواهیم به این روند ادامه دهیم. همانطور که قبلا گفتم، از من حمایت های زیادی از جانب هوندا و شخص لوسیو می شود و هر مسابقه آن ها تمام تلاش خود را می کنند تا موتوری رقابتی در اختیار من بگذارند.

کال کراچلو

کال کراچلو

یوشی شیگه نومورا رئیس تیم HRC هوندا نیز گفت که کراچلو با عملکردها و نتایج گذشته خود ثابت کرده که استحقاق این صندلی را دارد و در روند بهبود عملکرد موتور کمک های زیادی کرده است.

نومورا افزود :

ما خیلی از تمدید قرارداد کال خوشحالیم. ما در سال گذشته قرارداد وی را به عنوان عضوی از خانواده هوندا برای سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ تمدید کردیم. امسال باردیگر کراچلو توانایی و استعداد خود را نشان داد. به نشانه قدردانی از او هیچ راهی بهتر از تمدید قرارداد نبود. از سال ۲۰۱۵ که کال به تیم ما پیوست نتایج خوبی کسب کرده و کمک های زیادی به HRC و LCR کرده است تا بتوانیم با بازخوردها و نظرهای وی موتور بهتری بسازیم.

کال کراچلو در سال ۲۰۱۱ به موتو جی پی گام نهاد و به مدت سه فصل در تیم تک ۳ یاماها بود و در سال ۲۰۱۴ با یک قرارداد و تصمیم ناموفق و اشتباه به دوکاتی پیوست. بعد از یک سال و در سال ۲۰۱۵ به LCR هوندا پیوست و در گرندپری جمهوری چک ۲۰۱۶ اولین پیروزی خود را جشن گرفت و کار بزرگ خود را در گرندپری جزیره فلیپ تکرار کرد.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید