فرمول یک ایرانجنسن باتن راننده بریتانیایی اسبق مکلارن و قهرمان سال ۲۰۰۹، طی مصاحبه ای اذعان کرد  نمی داند که آیا تصمیم کارلوس ساینز برای پیوستن به مکلارن درست بوده یا نه اما شاید تنها انتخاب برای وی بوده است.

اگرچه خبرهایی مبنی بر احتمال پیوستن ساینز به مکلارن به گوش رسیده بود اما جدایی دنیل ریکاردو از ردبول شایعات پیوستن وی به این تیم را نیز سر زبان ها انداخته بود. هنگامی که همه منتظر تعیین جایگزین ریکاردو در ردبول بودند، ناگهان مکلارن طی خبری رسمی اعلام کرد کارلوس ساینز با عقد قراردادی چندساله به مکلارن پیوسته است. ردبول نیز متعاقبا اعلام کرد پیر گسلی هم تیمی مکس ورشتپن در فصل ۲۰۱۹ خواهد بود.

هنگامی که از باتن درباره پیوستن ساینز به مکلارن سوال شد، او با سوالی به استقبال این اتفاق رفت؛ آیا این قرار داد انتخاب درستی است و باعث پیشرفت وی می شود یا از روی اجبار بوده است؟

وی ادامه داد :

این خبر خوبی بود اما آیا کارلوس در مکلارن در مسیر موفقیت قدم برخواهد داشت؟ ساینز این فصل برای رنویی رانندگی می کند که عملکرد قابل قبولی ارائه می دهد اما نمی دانم که آیا می تواند در مکلارن هم موفق باشد.

به طور مشخص وی دیگر نمی توانست برای رنو با توجه به پیوستن دنیل رانندگی کند و باتوجه به شرایط به نظر می رسد تصمیم درستی گرفته است.

جنسن باتن

جنسن به ساینز هشدار داد که کار سختی در مکلارن دارد تا بتواند به تیم برای بازگشت به دوران موفقیت کمک کند. باتن گفت :

من فکر نمی کنم سرعت مکلارن در سال آینده نیز تغییر خاصی کند. کار سختی پیش روی تیم است چرا که خیلی از تیم های پیشتاز عقب مانده اند اما مکلارن تیم بزرگ به همراه قهرمانی های متعدد است و می تواند راه خود به سمت پیروزی را پیدا کند اما به زمان نیاز هست.

کارلوس باید بداند که چندین سال باید سخت تلاش کند و از تجربیات و دانش خود استفاده کند و با ارائه نظرهای خود به تیم باعث پیشرفت ماشین شود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. Saeedsl1

  16

  1

  بنظر من از روی اجبار بوده چون مکس فرستپن نمیخاسته البته پیر گسلی ممکنه براش بدتر هم باشه

  ولی در مورد مکلارن دو چیز رو تقریبا مطمئنم
  اول اینک مکلارن با جیمز کی فصل بعد از نو متولد میشه

  دوم هم اینک مکلارن این فصل با ناندو یک سکو خواهد گرفت

دیدگاه خود را بیان کنید