فرمول یک ایران – با وجود اصرار سرجیو پرز به خوشحال بودنش در فورس ایندیا راننده ی مکزیکی حتمی بودن ادامه کار در فصل آینده با فورس ایندیا را رد کرد.

پرز که در گرندپری اروپا سوم شد شانس زیادی برای پیوستن به فراری دارد و ممکن است به جای کیمی رایکونن سوار اسب ایتالیایی شود.

راننده ی سابق مک لارن در مصاحبه با Skysports f1 درباره ی آینده ی خود چنین می گوید

خوشحالم از جایگاهی که دارم و ازش لذت می برم و تیمم رو دوست دارم ، سال بعد چی میشه؟فقط امیدوارم سال بعد هم در فرمول یک بمونم اما کی می دونه چی میشه و خیلی زوده که راجع به آینده صحبت کنیم.

نماینده ی مدیر تیم فورس ایندیا – باب فرنلی – از آینده ی پرز در فورس ایندیا مطمئن است اما خود او نیز در مصاحبه با Reuters پذیرفته که با توجه به کمین فراری برای به خدمت گرفتن راننده ی 26 ساله ی مکزیکی ممکن است اوضاع کمی تغییر کند.

فکر کنم سال بعد اینجا بمونه تو این کار شما نمی تونین صددرصد از چیزی مطمئن باشین اما خیالم راحته که بگم اون با ما میمونه.

قابل ذکر است که قرارداد رایکونن با فراری آخرین سال خود را می گذراند همچنین نیکو روزبرگ ، جنسن باتن و فلیپه ماسا نیز چنین وضعیتی دارند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

  1. هومن

    0

    0

    روزبرگ که نه ولی باتن و ماسا پیرن دیگه ولی من خودم دوست دارم دوتا اتفاق بیفته یک: اینکه چکو بیاد فراری. دوم: فراری برا سال بعد ماشین قهرمانی درست کنه نه این که جلو بقیه رو صرفا بگیره خوب نیست تو شان راننده هاش نیست ولی اگه پرز یه سکو دیگه بیاره خیلی نگاها رو به پرز میشه. فک کن پرز وفتل بیفتن به جون هم برا قهرمانی صحبتشم جذابه چه برسه به رخ دادنش

دیدگاه خود را بیان کنید