فرمول یک ایراندنیل ریکاردو در این باره اذعان داشت که او تعطیلات گرندپری را بدون در نظر گرفتن و فکر کردن به تمرین، برای آینده مسابقات خود میخواهد به پایان برساند و مقایسه کردن با دورهای قبل را بسیار پوچ و بیهوده می داند. برنامه های فصل بر این گونه است که دو جلسه تمرین در جمعه، یک سوم از تمرین در شنبه صبح که قبل از آماده شدن در مسابقات و یک تمرین بعد از ظهر  و دیگری هم که خود برگزاری مسابقات می باشد که برای چند سال پیاپی همین گونه بوده است.با این رسانه ها و افراد نزدیک به فرمول یک در حال تدارک دیدن مسابقه ی دومی هستند که پیشنهاد آنها همانند آن در F2 و GP3 نیز دیده شده است.

دنیل ریکاردو از جمله ان افرادی است که این تحولات به نفع او می باشد ولی او تمایلی برای تمرین و بدست آوردن امتیاز در این مسابقات را ندارد.او این گونه اذعان داشت:

من ترجیح می دهم که تمرین نکنم و این ها همانند تمارین در شنبه صبح و مسابقه شنبه بعد از ظهر و سپس بعد از تمامی آن ها مسابقات در روز یکشنبه است و دورهای پوچ و بیهوده ای از نظر من در تمارین طی می شود و من آن را لازم نمیدانم.

راننده استرالیایی این را پذیرفته است که اگر مدیران در روند تغییرات محتاط تر باشند، تغییر به مراتب بزرگ تر خواهد بود. وی افزود:

من میخواهم جدی باشم، بدیهی است که از هر کسی که در فرمول یک استفاده نمی شود و شما باید در هر دو مسابقه و همه اینها مراقب باشید. اما من مسابقه را دوست دارم ولی اشتیاق برای این گونه تمارین را ندارم و اگر ما بتوانیم تمرین را کمتر کنیم و تمرکز خود را بیشتر روی مسابقه افزایش دهیم آن موقع از نظر من بسیار مناسب تر خواهد بود. بعضی از رانندگان به دنبال تغییر نیستند ، هرچند که برای نسل های جوان هم همین گونه می خواهند برنامه ریزی کنند و در حال اجرا هستند.

دنیل ریکیاردو

دنیل ریکاردو

پیر گسلی نیز که از گزینه های جانشینی دنیل ریکاردو در ردبول است، نسبت به موضوعات این گونه نظر خود را بیان کرد:

من همیشه طرفدار بزرگ او نبودم (که ممکن است آن تغییر کند) زیرا از زمانی که من متولد شدم خواهان فرمول یک بودم و آن را همیشه دنبال می کردم و همیشه همینطور بوده است. یک گرندپری در راه است و چه چیزی مهم تر از آن، شما همیشه در یکشنبه ها منتظر آن خواهید بود.از لحاظ نسبت بندی هم من فکر میکنم این خوب است. به طور کلی این بسیار جالب است که آنها سعی می کنند ماشین ها را طوری بسازند تا در رقابت ها عملکرد خوبی داشته باشند و نحوه ساخت ماشین ها نسبت به هم بسیار نزدیک شده و قابل پیش بینی شده اند. اگر آنها موفق شوند ده اتومبیل را برای مسابقات آماده کنند فرصت های خوبی را ایجاد میکنند و من فکر میکنم که این شگفت انگیز است. اما اصلی ترین چیز این است که باید روی آن تمرکز کرد. اگر آنها بتوانند ماشین های بیش تری تولید کنند که این فوق العاده خواهد بود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

10 دیدگاه

 1. F1.MSDS.T.L.F1

  19

  5

  من متوجه اصلا نشدم الان در نهایت منظورش چی بود؟
  اینکه یعنی میخواد تمرین های 1 و 2 و 3 را انجام ندهد و یکراست بیاد در تعیین خط شرکت کند و فردایش هم مسابقه دهد؟
  پس چطوری میخواد تنظیمات ستاپ ماشین و شبیه ساز های مسابقه و تعیین خط را انجام و بدست بیاورد.؟
  دوستان شاید من متوجه درست نشدم اگر درست متوجه نشدم لطفا راهنمایی کنید.
  متشکرم.

  • akrh78

   8

   0

   به نظر منم منظورش همینه که میگین
   دلیلشم نبودن تو کورس رقابت هست و اینکه تعیین خط ها رو یکی در میون باید برا هم تیمی خودشون اسلیپ استریم درست کنن
   همچنین خرابی ها و dnf های زیاد تو فصله که حتی زودتر از نیم فصل همچی براشون تموم میشه
   امیدوارم سال دیگه ردبول یا هوندا خوب بمونه و رنو هم بتونه بهشون نزدیک بشه چون احتمالا بقیه به فراری و مرسدس نزدیک تر خواهند شد

   • mazroid7

    4

    1

    حرف زدن در مورد این فعلا زوده نیم فصل دوم دید بهتری به ما برای فصل بعد میده باید ببینیم رنو در نیم فصل پیشرفت میکنه یا داره همه امکانات رو به فصل آینده اختصاص میده برای ردبول هم که هوندا فصل رو ول کرده و دنبال سال آیندس

 2. termes

  2

  0

  ترجمه های سایت واقعاً ضعیف و بده. نه اینکه بلیغ و زیبا نیست که به کل اشتباهه. یه خط مطلب اصلی رو سالم ترجمه نکرده مترجم. انتظار از سایت تخصصی موتوراسپرت بیشتره واقعاً.

دیدگاه خود را بیان کنید