فرمول یک ایران – آینده ی کارلوس ساینز برای 2019 هنوز مشخص نیست اما او معتقد است که هیچ مانعی برای او در فرمول یک فرمول یک وجود ندارد، و هم وطنش، فرناندو آلونسو نیز شامل این بند می شود.

با به خدمت گرفتن دنیل ریکاردو توسط تیم رنو، راننده ی 23 ساله دیگر جایی در تیم زرد ها در فصل آینده نخواهد داشت.

تیم ردبول یکی از گزینه های احتمالی پیش روی ساینز برای فصل آینده است و ممکن است که او یک بار دیگر با مکس ورشتپن هم تیمی شود. به نظر می رسد که مک لارن نیز خواهان راننده ی جوان اسپانیایی است و باید دید که دوست و الگوی ساینز، یعنی فرناندو آلونسو باعث می شود که او به این تیم بپیوندد یا خیر!

صرف نظر از جایی که مقصد او برای فصل آینده است، ساینز جوان احساس می کند که اعتماد به نفس لازم برای شکست دادن هر هم تیمی را دارد:

من آماده ام تا هر کسی را در پیست شکست دهم.

روحیه مسابقه ای، رقابتی و اعتماد به نفس من به من می گوید که من می توانم بر هر کسی غلبه کنم.

شاید بزرگ ترین سوالی که شما می توانید داشته باشید، فرناندو آلونسو خواهد بود اما من احساس می کنم که برای هر چیزی آماده ام.

فرناندو آلونسو و کارلوس ساینز

فرناندو آلونسو و کارلوس ساینز

سرنوشت آلونسو نیز هنوز نامشخص است اما زاک براون در آخرین مصاحبه های خود از پیوستن ساینز به مک لارن استقبال کرد:

کارلوس به طور حتم در بازار رانندگان حضور دارد، اما ما دقیقا وضعیت او را در رنو و ردبول نمی دانیم، اما او مطمئنا کسی است که شما می خواهید در فهرست راننده هایتان برای مسابقه قرار دهید.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

  • Schumi1

   4

   0

   ولی بنظرم بیاد ردبول . حالا که اون بچه دیکتاتور مخالفه ساینز بیاد براش مسابقه دادن سخت میشه دنیل رو که فراری داد . شخصیت یه راننده قهرمان رو نداره ورشتپن.

دیدگاه خود را بیان کنید