فرمول یک ایراندنیل ریکاردو بیان کرد که قرار داد جدید او با تیم ردبول تا گرندپری بعدی فرمول یک که در پیست اسپای کشور بلژیک برگزار می شود، بسته خواهد شد.

قرارداد استرالیایی که در سال 2014 از تیم تورو روسو به تیم ردبول منتقل شد در پایان فصل 2018 به پایان می رسد و او با وجود 2 پول پوزیشن و 7 پیروزی ای در مسابقات فرمول یک به دست آورده منتظر پیشنهاداتی از سایر تیم های قدرتمند حاضر در فرمول یک بود اما با توجه به این که مرسدس اخیرا قرارداد دو راننده خود، لوییس همیلتون و والتری بوتاس را تمدید کرده است و همچنین سباستین فتل نیز تایید کرد که در فصل بعدی رقابت های فرمول یک همراه با کیمی رایکونن یا چارلز لکلرک خواهد بود، گزینه های دنیل ریکاردو برای پیوستن به دو تیم قدرتمند این فصل فرمول یک محدود شده بود.

اکنون به نظر می رسد که او به این نتیجه رسیده است که هیچ تیمی نمی تواند به اندازه ی تیم فعلی خود اتومبیلی رقابتی در اختیار او قرار دهد. هم تیمی او، مکس ورشتپن نیز مدت قرارداد خود با تیم ردبول را تا سال 2020 افزایش داده است.

ریکاردو در مورد عقد قرارداد خود با ردبول گفت:

قطعا این قرارداد تا مسابقه ی بلژیک در اسپا بسته خواهد شد. این که آیا خبر آن در طول تعطیلات اعلام می شود یا در مسابقه ی بلژیک آن را نمی دانم. همه چیز به خوبی پیش می رود و مطمئن باشید به زودی خبر هایی را خواهید شنید.

دنیل ریکاردو اخیرا بیان کرده بود که این قرارداد قبل از تعطیلات تابستانی بسته خواهد شد اما او اکنون اذعان می کند که صحبت های او در این مورد جدی نبوده است.

من فقط آن (عقد قرارداد قبل از تعطیلات تابستان) را گفتم تا شما بیش از این درباره ی این موضوع از من سوال نپرسید.

دنیل ریکاردو هم اکنون با 118 امتیاز در رده پنجم جدول قهرمانی رانندگان فرمول یک قرار دارد.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

7 دیدگاه

  • Hamed

   1

   0

   نه خدایی الان وضعیت مک لارن با ردبول یکیه؟
   حالا باز دنی ریک تو این سه چهار سال بارها رو پودیوم بوده چنتا برد هم داشته این جای آلونسو بود که تا الان کامل مو سفید کرده بود

دیدگاه خود را بیان کنید