فرمول یک ایران – پس از تمدید قرارداد لوئیس همیلتون، مرسدس اعلام کرد که والتری بوتاس هم تصمیم به امضای قرارداد یک ساله با این تیم گرفته است.

بوتاس فصل گذشته به مرسدس آمد و در پایان فصل هم یک ساله تمدید کرد تا برای یک فصل دیگر در جمع پیکان های نقره ای حضور داشته باشد.

هر چند والتری در این فصل هنوز به موفقیت هایی که باید دست نیافته است، البته باید گفت که او به خاطر بدشانسی هایی مانند خطای استراتژی و هم چنین لاستیک پنچر شده به هدفش نرسیده است.

توتو ولف ، والتری بوتاس و لوئیس همیلتون

توتو ولف ، والتری بوتاس و لوئیس همیلتون

مرسدس تمدید قرارداد او را تایید کرد و گفت که در سال 2018 بوتاس به اهدافی که باید رسیده و پیشرفت زیادی داشته است، او و همیلتون هم اکنون بهترین زوج در بین راننده ها را تشکیل داده اند.

بوتاس بیان کرد:

این خبر خوبی است که در سال 2019 هم برای مرسدس رانندگی خواهم کرد و عالی است که در هوکنهایم باید این خبر اعلام شود، چون نه تنها مسابقه خانگی برای مرسدس است، بلکه من اولین بردم در یک مسابقه با ماشین تک سرنشین را در این جا بدست آوردم.

امسال با فرصت خوبی که در زمستان برای آمادگی وجود داشت، من قادر بودم که قدم رو به جلوی خوبی بردارم و هنوز باور دارم چیزهای بیشتری در راهند. در مسابقات امسال خوش شانس نبودیم ولی تیم می داند که من چه طور عمل کرده ام، و این یک اعتماد به نفس خوب به من و سبک رانندگی ام می دهد.

از کار کردن با تیم لذت می برم، و هم چنین از هم تیمی بودن با لوئیس، ما رابطه خوبی با هم داریم، صادقانه و رک و راست، و همیشه با این هدف که به نتیجه درست برای مرسدس برسیم.

هم اکنون رقابت بزرگی پیش روی ماست، پس خوب است که آینده برای همه روشن شود. این به معناست که می توانیم تمام توان مان را روی رقابت قهرمانی بگذاریم.

مشخصا هدف من رانندگی کردن در همین سطح بالا است به طوری که تیم برای تمدید قرارداد من برای سال 2020 هم شکی به دلش راه ندهد.

این راننده 28 ساله فنلاندی یک قرارداد یک ساله دیگر با مرسدس امضا کرده است که بندی در آن برای تمدید قرارداد 2020 نیز وجود دارد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

15 دیدگاه

 1. REZA.M

  28

  17

  “مشخصا هدف من رانندگی کردن در همین سطح بالا است به طوری که تیم برای تمدید قرارداد من برای سال 2020 هم شکی به دلش راه ندهد.”شما دستورات لوییس رو اجرا کن 2020 که سهله تا زمانی که مرسدس باشه تو هم هستی.

  • الف.ی

   4

   11

   چتونه؟
   ،،،،،،،،؟
   ،،،،،،،،؟
   ادمین نامردی اگه وقتی کسی به ما میگه دروغگو تایید کنی ولی اینو تایید نکنی
   ادمین:
   بار اول و آخری بود که به شما اخطار میدم، دیگه شوخی نداریم تو بخش کامنت ها، خوب حواست باشه چه جملاتی تایپ می‌کنی، اینجا سایت فرمول یک ایران هست، هر جوری هرجا حرف میزنی، اینجا نزن، اینجا قانون خودش و داره قانون گذارش هم منم، تو کار من هم دخالت نکن

 2. THE MINDBLOWER

  28

  14

  خوبه دیگه خیال همیلتون راحته که کسی الان هم‌تیمیشه راحته کسی که جلوش باشه کند میکنه که همیلتون بره و اگه پشتش باشه مطمعنه سبقت نمی‌گیره کسی که ازش برا کند کردن بقیه اشتفاده کنه…
  راستشو بگم هیچوقت طرفدار رزبرگ به عنوان راننده مورد علاقم نبودم ولی واقعا الان دلم برا دوران رزبرگ تنگ شده کسی که هیچوقت سرشو پایین ننداخت.

   • Ali n

    11

    5

    نمیدونم چرا همه میگن ۲۰۰۷ لویس تونست آلونسو رو شکست بده دوست عزیر سال ۲۰۰۷ همیلتون + ران دنیس ۱۰۹ امتیاز و آلونسو تنها ۱۰۹ امتیاز ، تعداد بردهاشون هم یکی بود تعداد سکوها و pole هم یکی بود ولی چون از اون تعداد سکوهای برابر همیلتون ۲ومیش بیشتر از ۳ ومیش بود ( الان یادم نیست چند به چند ) اونو تو رده بندی بالاتر گذاشتن.
    در ضمن تو سال هایی که جنسن با لویس هم تیمی بود ۲۰۱۱ جنسون ، لویس رو نه تنها شکست داد بلکه نایب قهرمان فصلم شد چیزی که همیلتون تو اون بازه بدست نیوورد
    پس این طورم نیست که خیالش اون زمان راحت بوده.

    پ.ن : قبول دارم همیلتون راننده خوبیه مخصوصن تو تک دور ها ولی بهترین راننده حال حاضر و حتی چند سال اخیر نیست. ولی جزء بهترین هاست.

   • الف.ی

    2

    7

    نه علی آقا
    من اصلا به مقایسشون کاری ندارم
    ناندو رو مثال زدم چون به نظرم بعد لوییس بهترینه
    قرار نیست که همیشه یه نفر تمام هم تیمی هاش رو هم شکست بده
    ناندو هم راننده عالی و با تجربه ایه
    اینکه لوییس تو سال اولش تونست نتیجه برابری با ناندو بگیره باعث افتخاره
    ولی اینکه میگن لوییس از فلانی میترسه خیلی رو اعصابه
    قبول داری؟

   • Ali n

    4

    0

    اینکه خود لویس یا فتل از هم تیمی شدن با هم یا با راننده هم سطح خودشون میترسن رو نمیدونم ، شاید اصلن مدیر تیم ها از هم تیمی شدن دو راننده هم سطح میترسن و ما بی خود به فتل و لویس گیر میدیم چون تجربه شو هم دارن درگیری های آلونسو و همیلتون ۲۰۰۷ یا فتل و وبر ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ یا لویس و روزبرگ ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ .

 3. Üõşèf

  12

  5

  برای پیشرفت، خوب بودن و استعداد داشتن کافی نیست
  باید در موقعیت خوب، زمان خوب و البته انتخاب خوب هم باشد تا موفق باشی(شانس)
  برای بعضی همه چیز خوب پیش میرود و برای بعضی نه
  بوتاس راننده خوبیه،، اما همه میدانیم از او بهتر هم هست،،،

 4. lord mahyar

  2

  6

  قرارداد همیلتون دو ساله هست قرارداد بوتاس یک ساله آیا از اینجا نمیشه فهمیده همیلتون شرطی چیزی نزاشته؟
  یا اگه شرط فتل اذیتت میکنه دلیل خوبی نیست راننده رقیب رو هم خراب کنید
  بالاخره دستور تیمی ها و پیت استاپ های نابجای فراری تو این سالا گویای همه چیز هست

 5. lord mahyar

  1

  6

  قرارداد همیلتون دو ساله هست قرارداد بوتاس یک ساله آیا از اینجا نمیشه فهمیده همیلتون شرطی چیزی نزاشته؟
  بالاخره دستور تیمی ها و پیت استاپ های نابجای فراری تو این سالا گویای همه چیز هست

 6. valttri77

  5

  4

  بوتاس يه راننده خيلي خوبيه من نميدونم دقيقا چه كمكي تو مسابقات به لويس هميلتون ميكنه ولي اينو خوب ميدونم كه كيمي يه جاهايي به فتل كمك كرده كه خيلي تابلو و غير حرفه اي بوده بوتاس اگه امسال لاستيكش تو اذربايجان پنچر نميشد يا استراتژي هاي مرسدس جواب ميداد اونموقع خود واقعيشو نشون ميداد تو امتيازات و رتبه بندي

  • akbar

   5

   2

   بوتاس دیگه راننده ی دوم بودن رو رد کرده تبدیل به کارگزار راننده ی اول شده… خیلی جابه جایی سیلورستون زشت بود کاش یکم عزت نفسش بیشتر بود خوب میشد

   • mojtaba

    1

    0

    بوتاس با همون سرعتی که رده دو رو به همیلتون داد رده سه رو هم به رایکونن واگذار کرد چون لاستیکاش کاملا تمام شده بودن بهتره به جای آسمون و ریسمون بافتن برای گیر دادن به مرسدس یکم واقعگرا باشید

دیدگاه خود را بیان کنید