فرمول یک ایران – خبر خوب برای رقیبان مرسدس اینکه دنیل ریکاردو معتقد است که پیکان های نقره ای نشانه هایی از ضعف و آسیب پذیری را به نمایش گذاشتند اما خبر بد این است که آن ها هنوز هم قوی هستند.

به نظر می رسد که رقابت قهرمانی امسال بین راننده مرسدس لوئیس همیلتون و راننده ی فراری، سباستین فتلی است که در حال حاضر با اختلاف هشت  امتیازی در صدر قرار دارد.

اما ممکن است که داستان در ادامه فصل طور دیگری پیش رود، نه تنها فقط به دلیل استراتژی های اشتباه از طرف مرسدس، بلکه به دلیل مسائل موتوری و لاستیک ها که در اتریش شاهد آن بودیم.

راننده ی ردبول گفت:

آن ها مانند سال های گذشته برتر نیستند. این سلطه به ناچار شروع شد که در برخی موارد خسته کننده بود.

من هنوز هم فکر می کنم که آن ها سخت ترین تیم در پیست برای شکست دادن هستند اما آن ها در برخی جهات نشانه هایی از ضعف را به نمایش گذاشتند.

در مقایسه با چیزی که بوده اند، بله آنها آسیب پذیر به نظر می رسند اما یک مسئله بزرگ وجود دارد و آن هم این است که آن ها هنوز قوی هستند و شکست دادنشان سخت است.

دنیل ریکاردو - مسابقه فرمول یک موناکو 2018

دنیل ریکاردو – مسابقه فرمول یک موناکو 2018

با اینکه ریکاردو رده چهارم جدول قهرمانی را در دست دارد  اما معتقد است که RB14 سرعت لازم برای کسب عنوان قهرمانی را ندارد:

فکر نمی کنم که ما در هفته سرعت لازم را داشته باشیم تا خودمان را قانع کنیم که می توانیم در رقابت قهرمانی باشیم.

اما ما برای کسب پیروزی به اندازه ی کافی خوب هستیم و باید در هر پیست کمی برتری پیدا  کنیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

 1. Mehrdad

  32

  5

  این المان ها همیشه یه کارت واسه بازی دارن هیچ وقت نباید ازشون غافل شد
  اپدیت هاشون با همه تیم ها فرق داره اپدیت که میدن قشنگ افزایش قدرتشون مشخص میشه
  ولی خب رویای هر طرفدار فرمول یک این هست اختلاف ماشین ها بسیار کم باشه رقابت ها جذاب و قهرمان نامشخص تا پیچ آخر شبیه موتو جی پی

دیدگاه خود را بیان کنید