موتو جی پی ایران – آندره یانونه با موتور سوزوکی سریع ترین زمان تمرین سوم موتو جی پی را ثبت کرد. در حالی که آندره دویتزیوسو و یوهان زارکو از راه یابی به Q2 باز ماندند.

مارک ماکز که روز گذشته با وجود استفاده از تایر دست دوم برای چرخ عقب موتور خود در پایان تمرین دوم موفق به کسب پنجمین زمان سریع شده بود، امروز اولین کسی بود که وارد پیست شد و برای یک دور در زاکسنرینگ آلمان تنها به 1m21.263s زمان نیاز داشت.

موتور سوار هوندا در اکثر دور های خود از ولنتینو روسی سریع تر بود تا اینکه یانونه اولین راکبی بود که موفق به شکستن رکورد خورخه لورنزو در تمرین دوم روز گذشته با ثبت زمان 1m20.845s شد.

اما زمان یانونه تنها چند دقیقه بعد ابتدا توسط دنیلو پتروچی وسپس مارک مارکز و آلوارو باتیستا شکسته شد.

رقابت جذاب یانونه و پتروچی برای ثبت بهترین زمان تمرین سوم در آخرین ثانیه ها با ثبت زمان 1m20.438s توسط یانونه به پایان رسید. کال کروچلو و ولنتینو روسی به ترتیب سوم و چهارم شدند. باتیستا با کسب پنجمین زمان سریع با موتور دوکاتی خود فرا تر از انتظار ظاهر شد و بالا تر از مارک مارکز قرار گرفت.

ماوریک وینیالس هم با یاماهای خود بالا تر از خورخه لورنزو قرار گرفت. دنی پدروسا آخرین موتور سواری بود که توانست با ثبت زمان تنها 0.047s سریع تر از آندره دویتزیوسو به جمع 10 موتور سوار سریع تمرین سوم راه یابد. یوهان زارکو از Tech 3 Yamaha با ثبت زمان کندتر نسبت به بردلی اسمیت از KTM به رتبه ای بهتر از پانزدهمی دست پیدا نکرد.

ناگفته نماند که استفان برادل جانشین موربیدلی آسیب دیده MVDS Honda در جایگاه بیستم قرار گرفت.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید