فرمول یک ایران – گزینه های دنیل ریکاردو برای فصل آینده پس از عدم ابراز علاقه ی فراری برای عقد قرارداد با این راننده، محدود تر شد و در نهایت به نظر می رسد که راننده ی استرالیایی برای سال آینده در ردبول ماندنی شود.

پس از زمزمه های پیوستن ریکاردو به مارانلو در چند ماه گذشته، به نظر می رسید که او یک بار دیگر با هم تیمی سابقش، سباستین فتل همکاری کند، اما این اتفاق هرگز رخ نداد.

گزارش ها حاکی از آن است که فراری تمایلی به پرداخت دستمزد بالاتر از فتل به ریکاردو را ندارد.

سباستین فتل و دنیل ریکاردو - گرندپری اتریش 2017

سباستین فتل و دنیل ریکاردو

بدین ترتیب راننده ی استرالیایی که به مرسدس نیز لینک شده است، با ردبول ها برای یک فصل دیگر تمدید خواهد کرد:

من واقعا تصور می کردم که آن ها (فراری) علاقه ی بیشتری [برای جذب من] داشته باشند.

شاید چیزی اتفاق افتاده یا هر چیز دیگری، من نمی دانم.

احتمالا قطعی است که بگوییم گزینه های من بسیار محدود هستند. فکر نمی کنم که در بالای جدول انتقال بزرگی رخ دهد.

فراری و مرسدس راننده هایشان را تغییر نخواهند داد، که می داند؟

آن ها کیمی رایکونن را دارند و حالا بحث سر چارلز لکلرک است، اما من نمی دانم که آنها چه کار می کنند.

من به شدت برای ماندن در اینجا مشتاق هستم، امکان دارد که در تعطیلات تابستان چیزی را امضا و مهر کنم و تحویل دهم. [امضا قرارداد] نزدیک است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

 1. مسعود قاسمی

  8

  2

  اونجا نوشته بودید که فراری مایل به پرداخت دستمزد بیشتر از فتل به ریکیاردو نیست ، خب نبایدم باشه رزومه و افتخارات فتل اصلا قابل مقایسه با ریکیاردو نیست که بخواد دستمزدشون قابل مقایسه باشه ، قبلا هم گفتم ریکیاردو راننده بسیار خوب و قابل اعتمادیه و در ریس کمترین ریسک ها رو انجام میده دقیقا برخلاف وشتپن ، به نظر من در سال بعد هم رایکونن رو خواهیم دید چون که عملکرد خیلی خوبی داشته ، کافیه یه نگاه به جدول امتیازات بندازید و دو تا دی ان اف نا خواسته رایکونن رو هم در نظر بگیرید

 2. Farid

  0

  1

  همون بهتر که نیومد!! این بشر طرفدار مرسدس بود و دوس داشت راننده مرسدس شه. ولی اگه مرسدس نشد به پیشنهاد بعدی جواب میده!!!!! فراری راننده ای باید بیاره که اومدن به فراری رویاش باشه، عاشق فراری باشه. کیمی همین الانشم داره عالی کار میکنه و در نبود کیمی هم لکلرک خوبه . نیازی به ریکاردو نداره فراری

دیدگاه خود را بیان کنید