فرمول یک ایران – با همه ی سلطه ها و موفقیت ها در فرمول یک، مرسدس نیز برخی از شکست های ناامید کننده را متحمل شده است، اما توتو ولف می گوید که نتیجه ی مسابقه ی اتریش در روز یک شنبه بدترین روز او را با پیکان های نقره ای رقم زد.

آخرین باری که تیم آلمانی شکست هر دو راننده شان در به پایان رساندن مسابقه را به تماشا نشستند، به سال 2016 و مسابقه اسپانیا بر می گردد، جایی که نیکو روزبرگ و لوئیس همیلتون در همان دور ابتدایی با یکدیگر برخورد کردند.

حال پس از تکرار این نتیجه در اتریش، مدیر تیم مرسدس گفت:

فکر می کنم که یک بیدار باش بزرگ برای ما بود. برای من دردناک ترین روزم در تمام سال های حضورم در مرسدس بود، حتی بدتر از بارسلونا!

بسیاری از افراد من را قبل از استارت مسابقه دیدند و گفتند”1-2 در این مسابقه مانند قدم زدن در پارک خواهد بود و شما سریع ترین ماشین را در اختیار دارید.”

مسابقات موتوری می تواند بسیار، بسیار بی رحمانه باشد و تمام این بی رحمی در برابر ما قرار داشت.

چیزی که فکر می کنم اتفاق افتاد این بود که ما یک دو را داشتیم و ناگهان ماشین دوم ما متوقف شد. ماشین ایمنی مجازی بیرون آمد و ما نصف دور برای واکنش نشان دادن وقت داشتیم و این کار را نکردیم. اینجا جایی بود که مسابقه را از دست دادیم.

لوئیس همیلتون و توتو ولف

لوئیس همیلتون و توتو ولف

شاید چیزی که از درد حوادث پیش آمده برای مرسدس در اتریش کم می کند این است که مشکلات بوتاس و همیلتون در این مسابقه هیچ ارتباطی با آپدیت موتوری آن ها نداشته است:

تا آنجا که ما می بینیم، این مشکلات هیچ ارتباطی با قابلیت اطمینان موتور ندارد.

ما یک نشت هیدرولیکی داشتیم که به فرمان والتری مربوط بود و ماشین لوئیس نیز کاهش فشار سوخت داشت که مربوط به سیستم سوخت رسانی بود.

این درک حال حاضر ما است و هیچ شک و تردیدی درباره ی موتور وجود ندارد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

11 دیدگاه

 1. الف.ی

  21

  4

  درسته که سبقت سخت شده و از جذابیت کم کرده اما امسال رقابت سنگینی رو بین راننده ها و تیم ها می بینیم. نکته منفیش اینه که برعکس سال های قبل ، رقابت میانه جدول تقریبا از بین رفته و رنو با اختلاف تیم چهارمه.
  بازگشت مرسدس به صدر جدول هم ، چه بین راننده ها و چه در میان تیم ها ، به جذابیت مسابقه ها اضافه میکنه
  ۹ مسابقه = ۳ برد برای ردبول ، ۳ برد برای مرسدس ، ۳ برد برای فراری

 2. Behrooz

  14

  3

  بعد از دوسال دابل دی ان اف مشکل بزرگی نیست ولی اگه امسال مجدد اتفاق بیفته اون موقست که مرسدس باید نگران بشه ، خوبی این اتفاق این بود که وسط فصل این مشکل پیش اومد و کاملا قابل جبران هست ، دقت کنید که فیا هم خیلی دوست داره امتیازه تیم ها و راننده ها نزدیک به هم باشه و یجورایی اونام خوشحالن از مشکل پیش اومده برای مرسدس !!

  • cfz

   11

   10

   مثل همیشه اخرای فصل دوباره میاین میگین که چیه این فرمول یک هیچ هیجانی نداره همش لوییس قهرمان میشه غول مرسدس و این حرفا
   “و باز مثل همیشه موتوجی پی را نگاه میکند”

  • Aidin

   6

   12

   قبلا پیدا نبودی تا یه دی ان اف دیدی بیرون اومدی بلبل زبونی میکنی
   بشین تا اخر فصل ببینیم فراری چیکار میخواد بکنه که از اف فان فرار کنیم
   یا فتل تو درو دیواره
   یا شمع میسوزونین دیگه
   کار دیگه ای هست مگه

  • ...m6...

   2

   9

   الان چون بی ربط یچیزی گفتی بزار منم یه چیزی که عوض داشت گله نداشت بگم عرضم به حضورت سنگاپور به اون در اسپانیا۱۶ که جفت مرسدسا dnfشدن این بیشتر به سنگاپور میخوره چون دوتاشون برخورد باعثdnfشد فقط فرق کوچیکش با سنگاپور اینه که اسپانیا قربانی نداشت

   موفق و رستگار باشید?
   #LH#LH#44#44#HAMILTON#LEWIS???

دیدگاه خود را بیان کنید