فرمول یک ایران – مجله بیلد آلمان گزارش داد که مک لارن برای پیوستن دنیل ریکاردو به این تیم از فصل آینده، قراردادی به ارزش 20 میلیون دلار را به او پیشنهاد داده است.

حال که ردبول تصمیم گرفته برای فصل آینده با شریک موتوری جدید خود، هوندا همکاری کند، کانون توجهات به سمت راننده ی استرالیایی این تیم است، کسی که در پایان 2018 قراردادش به پایان خواهد رسید.

گزارش ها حاکی از آن است که ریکاردو با یک قرارداد ارزشمند از تیم مک لارن رو به رو است، قراردادی که باعث خواهد شد تا این راننده برای فصل آینده باز هم با موتور رنو در مسابقات شرکت کند.

دنیل ریکاردو و هلموت مارکو

دنیل ریکاردو و هلموت مارکو

مشاور ردبول، دکتر هلموت مارکو گفت که مک لارن روش های متعددی را برای بدست آوردن ریکاردو امتحان خواهد کرد و راننده ی 28 ساله نیز منتظر فرصت برای پیوستن به مرسدس خواهد ماند:

دنیل ریکاردوی ما پادشاه این بازار است. مک لارن به او پیشنهاد بیشتری را برای دستمزد هفتگی خواهد داد.

ریکاردو تا وقتی که همیلتون قراردادی را امضا نکند، چیزی را امضا نخواهد کرد. این کمی عجیب است و  امیدوارم به زودی به پایان برسد.

فرناندو آلونسو و استافل وندورن

فرناندو آلونسو و استافل وندورن

هر دو رانندگان مک لارن، فرناندو آلونسو و استافل وندورن نیز در پایان فصل  قراردادشان منقضی خواهد شد، اما گزینه هایی برای حفظ هر دو وجود دارد.

همچنین یک احتمال دیگر نیز وجود دارد که قهرمان دو دوره فرمول یک در پایان فصل از این ورزش خداحافظی کند و به تیم مک لارن در ایندی کار بپیوندد و جای او را یک نام بزرگ دیگر در تیم بگیرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

13 دیدگاه

 1. مسعود قاسمی

  5

  7

  به نظر بنده رقم خیلی بالایی هست برای راننده ای که قهرمانی جهان رو در کارنامه خود ندارد ، البته بدون شک ریکیاردو راننده بسیار خوب و قابل اطمینانی هست و اگر مبلغ قرارداد ریکیاردو این رقم باشد ،مبلغ قرار داد قهرمانان جهان نظیر همیلتون و وتل با ۴ قهرمانی چه قدر باید باشد؟ به نظر بنده با این قیمت پیشنهادی بیشترین ضرر متوجه مرسدس می باشد که در حال مذاکره بر سر قرارداد با همیلتون( طبق گفته توتو ولف : همیلتون سبک زندگی پرخرجی دارد) است ، وتل هم که قرارداد دارد

 2. S5

  10

  3

  پاراف آخر جمله مارکو دوباره بخونید خیلی جالبه. دیگه معلوم شده طولانی شدن تمدید قرارداد مرسدس و همیلتون بخاطر پول نیست، همیلتون مرسدس سر دو راهی همیلتون- ریکیاردو قرار داده و مرسدس فقط میتونه یکیشون انتخاب کنه

 3. HamidFTN

  4

  0

  مرسدس نمیتونه هم همیلتون رو داشته باشه هم دنیل رو
  فراری هم رزرو کیمی رو مشخص کرده
  مک‌لارن برو نیست دنیل
  الان باید بین همیلتون و دنیل مرسدس یکی رو انتخاب کنه

 4. Mahmoud

  2

  1

  دنیل ریکاردو به احتمال زیاد همین ردبولدمیمونه چون جایی نداره که بره مرسدس که همیلتونو داره و خیلی احتمالش کمه که ولش کنه دنیلم که عمرا به عنوان راننده دوم بیاد تیمی.
  ولی واقعا در تعجبم آیا واقعا لکرک به اندازه کیمی خوب هست؟؟؟ توی سائوبر خوب نشون داده اما آیا واقعا میتونه به اندازه کیمی خوب باشه؟؟؟ فک نکنم!!!

 5. daniel65

  2

  0

  حتما به دن پیشنهادهای زیادی داده شده با قیمتهای مختلف.ای خبرهایی ک میشنویم به نظرم سیاستهای تیمیه واسه تحریک کردن دن.به نظرم همه چی به قهرمان شدن یا نشدن همیلتون بستگی داره.صندلی دن هم اون موقه مشخص میشه.

 6. grandsepehr

  4

  0

  پیشبینی بسیار سختی است:
  پارسال فرناندو داشت خداحافظی میکرد که مکلارن مجبور شد با رنو قرار داد ببنده تا فرناندو خداحافظی نکنه(تو سایت فرمول یک بخش هال اف فیمر فرناندو الونسو پاراگراف اخر ترجمه کنید نوشته).الانم اگه بخواهند دنیل را بیارن پس فرناندو مجبوره به فراری یا مرسدس بپیونده اگه پیشنهاد بهش بدن و در غیر اینصورت میپیونده به مسابقات لمانز که شاهد درخشش وی بودیم.

دیدگاه خود را بیان کنید