فرمول یک ایران – مدیر موتوراسپورت ردبول، دکتر هلموت مارکو گفت که بی صبری رنو باعث شد که این تیم پیش از هرگونه برنامه ریزی، اعلام کند که موتور خود را برای فصل آینده به هوندا تغییر خواهد داد.

ردبول در آخرین اظهارات اعلام کرده بود که تاریخ اعلام تامین کننده موتور این تیم برای 2019 در گرندپری خانگی آن ها یعنی در اتریش خواهد بود.

اما آن ها پیش از گرندپری فرانسه اعلام کردند که هوندا تامین کننده آن ها خواهد بود و مارکو آشکار ساخت که این اعلام زودهنگام به دلیل سماجت رنو برای دریافت پاسخ بود:

در واقع ما می خواستیم تصمیمان را پس از فرانسه اعلام کنیم.

اما رنو یک اولتیماتوم داد که در یکشنبه به پایان می رسید. ما انتخابی نداشتیم.

آپدیت جدید نیز به دلیل شرایط ناگوار در کانادا به درستی مورد استفاده قرار نگرفت و سه دهم ثانیه در هر دور را به ارمغان آورد.

ردبول و رنو

سیریل ابیتبول و کریستین هورنر

مدیر تیم ردبول، کریستین هورنر نیز اذعان داشت که رنو آن ها را برای اعلام این خبر تحت فشار قرار داد:

ما تصمیم گرفتیم مبنا اطلاعاتی باشد که از مونترال داشتیم و تصمیم ما مهندسی شده باشد.

بنابراین احساس کردیم که باید این موضوع به تاخیر بیافتد و به زمان بیشتری نیاز داریم و رنو نیز بسیار علاقه مند بود تا در اسرع وقت پاسخ را برای برنامه ریزی خود دریافت کند.

بنابراین ما تصمیم گرفتیم که زمان بندی درست باشد و عهدمان را حفظ کرده باشیم و چنین تصمیمی را گرفتیم و اعلام کردیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

   • akbar

    4

    0

    این تصمیم بیش از همه به نفع تیم اصلی رنو میشه، کمپانی رنو تمرکز بیشتری رو میتونه روی تیم اصلیش بذاره کما اینکه ابیتبول گفته که تیم اصلی رو با سرعت بیشتری ارتقا خواهند داد…

 1. سجاد

  9

  1

  دلیل این اصرار زود هنگام رنو‌رو نمیفهمم.رنو گفته بود به دلیل تفاوت در نوع سوخت و روغن تاثیر آپدیت کامل نبوده ولی علیرغم این مسئله ردبول تو همچین پیستی خیلی خوب بود.مارکو گفته 0.3در هر ثانیه؟خیلی زیاده.یا اشتباه ترجمه شده یا مارکو اشتباه گفته
  اگر با بعضی افراد مثل من خصومت دارید یا نمیخواد تایید کنید بگید دیگه کامنت نذاریم.یکم ادب و ظرفیت داشته باشید.منم میتونم مثل خیلیا چندتا اکانت بسازم با چندتا اسم جعلی و بشم دکتر و راننده رالی ولی با همون یدونه حرفمو میزنم.

  • سجاد

   10

   1

   چرا میترسید تایید کنید؟حرف حق همیشه سانسور میشه و ترس داره متاسفانه.بذارید کاربرا با لایک و دیسلایک خودشون قضاوت کنن.جنبه انتقاد هم داشته باشید لطفا.ممنون

   • سید علی حسینی

    9

    0

    برادر من موضوع رو جنایی میکنی چرا خب،بابا ما هم دانشجو و سربازیم، نیستیم زیاد الان،خیلی از ماها رفتن سربازی یا خیلی هاشون الان دانشگاه امتحان دارن ، دیر به دیر میتونیم بیایم و اون موقع هم که میایم سریع میریم برای بروزرسانی سایت

دیدگاه خود را بیان کنید