فرمول یک ایران – مدیر تیم موتوجی پی دوکاتی، داوید تردوتزی می گوید که تیمش همیشه می دانست که خورخه لورنزو در نهایت می تواند به پیروزی خود در مسابقات ادامه دهد.

اولین سال لورنزو با دوکاتی بسیار دشوار آغاز شد و شروع ضعیف در 2018 باعث جدایی لورنزو و دوکاتی شد و موتورسوار اسپانیایی برای 2019 قراردادی را با تیم هوندا امضا کرد.

لورنزو بالاخره توانست اولین پیروزی خود را با دوکاتی در موجلو کسب کند و دومین پیروزی پیاپی خود را در بارسلونا بدست آورد.

تردوتزی گفت که دوکاتی هیچوقت امید خود را به لورنزو از دست نداد:

چیزی که من چند بار در سال گذشته و در آغاز سال جاری گفتم، ما همیشه می دانستیم که او می تواند این کار را انجام دهد و پیروز شود، زیرا او هیچ وقت تسلیم نمی شود.

حتی در مسابقات بدی که او در سال گذشته داشت مانند لمانز فرانسه، پس از 10 دقیقه او در گاراژ بود تا با مهندسان تلاش کند و راه حل هایی را پیدا کنند.

باز هم می گویم که او تسلیم نمی شود و مانند یک قهرمان شروع به کسب امتیاز می کند.

خورخه لورنزو، تست سپانگ 2018

خورخه لورنزو

لورنزو در مسابقه بارسلونا، توانست بالاتر از مارک مارکز و ولنتینو روسی قرار گیرد و درباره ی این پیروزی و انتقادهای اخیر گفت:

خب، این ذات انسان است، نه؟ ما به حال حاضر ایمان داریم و وقتی این حال بد باشد، بسیار زود شروع به حرف زدن می کنیم، نه؟

ما باید حافظه بیشتری داشته باشیم و آنچه که در تمام طول این سالها در مسابقات قهرمانی جهان انجام دادم را به یاد داشته باشیم.

16 سال در مسابقات قهرمانی جهان و من همیشه برگشتم. دو ماه پیش، باورنکردنی و غیرممکن به نظر می رسید و در حال حاضر این پیروزی بدست آمده است.

اما در هر صورت نمی توانم بگویم که از کسب دو پیروزی متوالی با دوکاتی خوشحال نیستم اما امیدوارم دفعه بعد که لحظات بدی دارم، آن ها این دفعه را به یاد داشته باشند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید