فرمول یک ایرانفرناندو آلونسو پیش از 300مین گرندپری اش، در مصاحبه ای ادعای خسته شدن از فرمول یک را رد کرد و گفت که برای سال های بیشتری در این ورزش خواهد ماند.

گرندپری کانادا، 300مین مسابقه ی راننده ی اسپانیایی در فرمول یک خواهد بود و به همین مناسبت مک لارن در پدوک مونترال جشنی را برگزار کرد که با معرفی یک فیلم و کتاب از زندگی حرفه ای او همراه بود.

با این حال، سوال مهم اینجاست که آیا امسال آخرین سال راننده ی 36 ساله در فرمول یک خواهد بود؟ آلونسو پاسخ داد:

خیر. من در سال گذشته با مک لارن قراردادی را امضا کردم. آن یک قرارداد چند ساله بود و سال های بیشتری را در اینجا خواهم ماند.

فرناندو آلونسو - تمرین اول گرندپری موناکو 2018

فرناندو آلونسو

قهرمان دو دوره فرمول یک همچنین افزود که اگر چه مسابقات قابل پیش بینی شده است اما برای او کسل کننده نیست:

من خسته نشدم. بدیهی است که [فرمول یک] یکی از بالاترین رده های موتوراسپورت است. اینجا جایی است که همه ی ما وقتی راننده ی کارتینگ بودیم آرزو داشتیم تا روزی در اینجا باشیم.

این درست است که در سالهای گذشته، به خصوص از زمان تغییر قوانین، همه ی مسابقات قابل پیش بینی هستند.

در رقابت هفتم قرار داریم، 21 مسابقه وجود دارد، و همه ما می دانیم در 14 مسابقه آینده چه اتفاقی رخ می دهد. این برای ورزش بسیار ناراحت کننده است.

این چیزی نیست که ضد فرمول یک باشد یا باعث شود که از فرمول یک خسته شوم،  فقط می دانم که من به اینجا می آیم و از مکان هفتم تا دوازدهم رقابت خواهم کرد و فصل را در ابوظبی برای رقابت برای کسب این جایگاه ها به پایان خواهم رساند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید