فرمول یک ایران – ردبول برنامه ی خود برای حل مسئله ی موتور و ترکیب راننده هایش برای فصل 2019 فرمول یک را آشکار ساخت.

ردبول باید تصمیم بگیرد که آیا قرارداد خود را با شریک موتوری فعلی خود، رنو تمدید خواهد کرد یا مانند تورو روسو برای 2019 از موتور هوندا استفاده خواهد کرد.

همچنین این تیم باید در مورد دنیل ریکاردو که قراردادش در پایان این فصل منقضی خواهد شد نیز تصمیم گیری کند. راننده ی استرالیایی که تاکنون موفق به کسب دو پیروزی در این فصل شده، ممکن است برای 2019 پیوستن به تیم های دیگری مانند فراری و مرسدس را در برنامه ی خود جای دهد اما او باید برای شنیدن پیشنهاد تمدید قرارداد ردبول کمی صبر پیشه کند زیرا این تیم می خواهد اول از همه مسئله ی تامین کننده ی موتور خود را حل کند.

کریستین هورنر مدیر تیم ردبول گفت:

شما می توانید این را بگویید که برد دنیل در موناکو او را بسیار گران کرده و ارزشش را افزایش داده یا تیم را در موقعیتی قوی تر از نظر شناخت ارزش و توانایی او قرار داده است.

واقعیت این است که یافتن یک راه حل برای منعقد کردن یک قرارداد با دنیل در چند ماه آینده امکان پذیر است.

اولین چیز حل کردن موضوع موتور است و پس از آن نوبت به راننده می رسد.

ردبول قصد دارد تا از گرندپری کانادا برای ارزیابی قدرت موتور رنو و هوندا استفاده کند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

 1. Akbar (Ghasemi)

  4

  0

  الان تمام تیمایی که از موتور رنو استفاده میکنن بالاتر از توروروسو هستن، با تغییر وضعیت مک لارن از پارسال تا امسال به نظر موتور هوندا در حال حاضر آشکارا از رنو ضعیف تره، میمونه پایداری موتورها در سال جاری و همچنین امکانات و برنامه هایی که موتور سازها برای توسعه به ردبول ارایه خواهند داد تا جذبشون کنن… به نظرم ردبول در صورت انتخاب هوندا دست کم سال آینده رو برای قهرمانی نخواهد جنگید…

 2. saeed.shei

  0

  0

  البته غیر ممکنه این چیزی که میگم به نظر من باید تماما شاسی ردبول را روی تورو روسو قرار بدن تا عیار واقعی موتور هوندا مشخص بشه
  ولی به خیلی دلایل این کار شدنی نیست

دیدگاه خود را بیان کنید