فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون در اولین مصاحبه‌ی خود بعد از گرند‌پری موناکو اذعان داشت که اگر در خانه مسابقه را تماشا می‌کرد قطعا خوابیده بود.

این قهرمان و اسطوره‌ی بریتانیایی همانند بسیاری از رانندگان پیشتاز، جایگاهش در طول مسابقه با آنچه در تایم گیری بدست آمده بود هیچ تغییری نکرد و به قول خودش فقط در حال گشت و گذار در خیابانهای مونت کارلو بود.

چهار دوره قهرمان جهان معتقد است که این مسابقه بسیار آرام و خسته کننده بود و طرفداران در خانه از آن لذت نبردند.

لوئیس همیلتون افزود:

لاستیکها عالی نبودند، این معضل تنها برای من نبود همه دیدند که تمام رانندگان بسیار کند بودند.

من در بسیاری از لحظات هنگام رانندگی فکر می کردم این مسابقه نیست و بیشتر شبیه دورهای تمرینی و تست بود تا مسابقه، چون هیچ حمله‌ای انجام نمی شد.

ما فقط در حال گشت زدن بودیم، همین و بس!

لوئیس همیلتون – مسابقه فرمول یک موناکو 2018

همیلتون در ادامه افزود:

من شوکه خواهم شد که دوستانم به من بگویند در حین تماشای مسابقه خوابشان نبرده چون من درون خودرو و حین مسابقه خوابم گرفته بود.

همیلتون در موناکو سه امتیاز قهرمانی فصل در مقابل سباستین فتل را از دست داد، البته فتل نیز بسیار از مسابقه ناراضی بود و او نیز با همان رتبه و جایگاه تایم گیری‌اش مسابقه را به اتمام رساند و دوم شد.

همیلتون خودش نیز می داند که نسبت به شرایطش در فصل پیش در وضعیت بهتر و مناسب تری قرار دارد و امیدوار است مثل تمام این سالها نیم فصل دوم طوفانی داشته باشد.

کاریکاتور مسابقه‌ی موناکو 2018 – خلاقیت کاریکاتوریست‌ در پوشش مسابقه

وی همچنین افزود:

من از وضعیت فعلی بسیار سپاسگذار هستم چون من نسبت به فصل پیش 25 امتیاز تا همینجای کار بیشتر کسب کرده‌ام، درست است که من امروز سه امتیاز قهرمانی را به سب دادم و او به من نزدیکتر شد ولی همین که بیشتر از سه امتیاز از دست ندادم بسیار خوشحالم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

17 دیدگاه

 1. ...m6...

  24

  31

  جاااااانم اسطوره ی بریتانیایی ماهم خوابمون برد درسته منتظر نیمه ی دوم فصل و طوفان تو هستیم بجنگ و پیروز شو قهرمان خوشحالم که اتفاق پارسال نیوفتاد و تو عالی بودی?چقدر این پسر دوستداشتنیه!

 2. Amirreza.sv5.kr7

  33

  1

  طبیعت موناکو اینه ماشینا واسه خودشون دور میزنننه سبقتی نه سرعتی هیچی امیدوارم یه فکری به حال این پیست بکنن من که سردرد گرفتم اون اخرا بحرین کجا اینجا کجا

 3. پوریا

  12

  2

  میبینید،دقیقا مشکل همینجا است ،تو پیست هایی که ماشین فراری بهتره ،که معمولا پیست های با دانفورس بیشتر هست و پارسال عالی بودن.امسال این طور نیست و نمیتونن تو این پیست ها اختلاف امتیاز بیشتری با مرسدس بندازن و الان ردبول دردسر ساز شده .الان کاملا واضح بود که ماشین بهتری نسبت به مرسدس دارن ولی اختلاف فقط ۳ امتیاز بود و در اسپانیا اختلاف ۱۳ امتیاز.امسال ردبول تعیین کننده قهرمانیه اونم با گپی که بین فراری و مرسدس میندازه

دیدگاه خود را بیان کنید