فرمول یک ایران – تاخیر در تمدید قرارداد لوئیس همیلتون بخاطر پول، این مسئله‌ای است که کریستین هورنر از ردبول به آن معتقد است. او فکر می‌کند که این مذاکرات به دلیل حجم غریب مالی به تعویق افتاده است.

همیلتون هنوز مدت زیادی را با پیکانهای نقره‌ای خواهد بود و با گذشت هر هفته، حدس و گمانهایی نظیر آنچه که هورنر گفته است بر سر زبانهاست.

در انتهای این فصل، قرارداد قهرمان 4 دوره مسابقات فرمول یک، به پایان می‌رسد و چهارشنبه نیز درباره علاقه او به هم تیمی شدن با سباستین فتل در آینده به عنوان یک احتمال سوال شد.

و حالا هورنر در خصوص این بحث داغ مطالبی را گفته است.

هورنر در کنفرانس مطبوعاتی فیا گفت:

من فکر می‌کنم که توتو درباره حجم غریبی از پول در حال مذاکره است که این موضوع ممکن است چشمان او و نیکی (لائودا) را پر از اشک کند.

او (همیلتون) سبک زندگی گران قیمتی دارد، او چهار دوره قهرمان جهان شده است و به طور حتم ارزان نیست.

من فقط می‌توانم حدس بزنم چنین چیزی باعث تاخیر در امضای قرارداد شده است.

توتو ولف مدیر مرسدس، هم زمان با هورنر در این کنفرانس مطبوعاتی حضور داشت و گفت دقیقاً مشخص نیست چه زمانی مذاکرات به پایان خواهد رسید.

ولف گفت:

ایمیل‌های زیادی پینگ پونگ وار رد و بدل می‌شود.

من نمی‌خواهم تاریخ مشخصی را اعلام کنم و سپس از من بپرسید چرا نشد، ممکن است در یکی از گرندپری‌های دو ماه آینده این اتفاق صورت پذیرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

  1. ...m6...

    13

    12

    ?ردبول همش دنبال حاشیه و خراب کردن مرسدس و رانند های مرسدسه نچ نچ نچ?همیلتون اینقدر ارزش داره که توتو به خاطر چندین میلیون دلار برای قرار داد میده?تو یه فکری برای ورشتپن بکن داره تیمو به فنا میده ببینید چقدر تمدید لوئیس مهمه که چپو راست تیتر خبراست?ایمان بیاورید

دیدگاه خود را بیان کنید