فرمول یک ایران – ردبول در حال آماده سازی یک تست خصوصی فرمول یک در اتریش برای قهرمان موتوجی پی، مارک مارکز است و گفته می شود که این برنامه در ماه آینده انجام خواهد شد.

هم تیمی مارکز، دنی پدروسا و 9 بار قهرمان موتوکراس جهان، تونی کایرولی نیز در برنامه تست ردبول رینگ که در 5-6 ژوئن برگزار می شود، شرکت خواهند داشت.

هنوز کاملا مشخص نیست که ماشین مورد تست توسط سه موتورسوار چه مشخصاتی را دارا است اما احتمال می رود که ماشین با موتور V8 و برای سال 2013 و یا قبل تر از آن باشد.

در روزهای آتی مارکز، پدروسا و کایرولی برای آمادگی حضور در این تست، ساعاتی را با شبیه ساز فرمول یک در مرکز تیم فرمول یک ردبول در میلتون کینز پشت سر خواهند گذاشت.

پیش از این مارکز و پدروسا با یک ماشین ژاپنی فرمول 3 در روز افتخار هوندا در  پیست موتجی رانندگی کرده اند.

دنی پدروسا و ماشین فرمول3

دنی پدروسا و ماشین فرمول3

شاید این اقدام ردبول را بتوان یک مقابله به مثل در برابر مانستر دانست وقتی که این کمپانی در دو سال گذشته یک تست با ماشین قهرمانی لوئیس همیلتون در 2014 برای خورخه لورنزو در پیست سیلوراستون را آماده کرد.

ولنتینو روسی - فراری

ولنتینو روسی – فراری

قهرمان موتوجی پی، ولنتینو روسی نیز با ماشین فرمول یک بیگانه نیست و از جمله تست های روسی با ماشین فرمول یک فراری می توان به تست های 2006 و 2009 بارسلونا اشاره کرد که توانست با ثبت زمان ۱:۲۱٫۹۰۰، ۰٫۸ثانیه سریع تر از سریع ترین زمان روبنز باریکلو در گرندپری اسپانیا ۲۰۰۹ باشد و تیم فراری نیز این را تایید کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید