فرمول یک ایران – مدیر مرسدس، توتو ولف می گوید که تیم آن ها از اینکه مسابقه ی پیش رو در موناکو برگزار خواهد شد، بسیار نگران هستند.

پس از چهار پیروزی متوالی در پیست خیابانی مونت کارلو از سال 2013 تا 2016، بالاخره سباستین فتل به سلطه پیکان های نقره ای در این پیست در سال گذشته پایان داد و این عملکرد ذهن ولف را بسیار مشغول کرده است.

مدیر مرسدس درباره ی رقابت در پیست پر پیچ و خم و تنگ موناکو گفت:

من بسیار نگران هستم. ما در سال گذشته مشاهده کردیم که پیست هایی وجود دارد که برای ما مناسبت هستند و همچنین پیست هایی که به هر دلیلی برای ما خوب نیستند.

دست بردن در DNA ماشین بسیار دشوار است و پیست های موناکو، بوداپست و سنگاپور پیست هایی بودند که در سال گذشته عملکرد بسیار بسیار ضعیفی داشتیم.

امسال یک چالش بزرگ برای ماست. وضعیت دشواریست، زیرا ماشین ما دوست ندارد در پیچ های موناکو سریع باشد.

لوییس همیلتون - گرندپری موناکو 2017

لوییس همیلتون – گرندپری موناکو ۲۰۱۷

لوئیس همیلتون نیز معتقد است که ردبول ها در مسابقه موناکو بسیار سریع خواهند بود:

موناکو یک چالش جدی است.

شکست دادن تیم ها سخت خواهد بود. اگر به دنیل ریکاردو در گرندپری اسپانیا نگاه کنید می بینید که در سکتور آخر بسیار سریع بود و همه چیز این سکتور داونفورس است، پس آن ها در موناکو بسیار سریع خواهند بود.

مونترال نیز این چنین است که به سختی می توان دمای لاستیک ها را بالا برد و باید دورهای فراوانی زد.

بنابراین چیزهای مختلفی که پیش روی ما است، یک چالش محسوب می شود و فکر نمی کنم نتیجه این مسابقات مانند اسپانیا بسیار واضح باشد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

18 دیدگاه

 1. Fastboy 44

  18

  15

  کاملا لوییس درست گفته به نظرم
  ((به دنیل ریکاردو در گرندپری اسپانیا نگاه کنید می بینید که در سکتور آخر بسیار سریع بود و همه چیز این سکتور داونفورس است، پس آن ها در موناکو بسیار سریع خواهند بود.))
  دیدین که وتل نتونست به ورستپن با بال شکست حتی نزدیک بشه
  ولی فراری هیچوقت همه چیزشو رو نمیکنه.به نظرم تو این پیست فراری ها یک و دو و بعد ردبول ها و بعد مرسدی هست

 2. Rexa25

  11

  8

  برای مرسدس ممکنه از سال قبل هم کار براشون سخت تر باشه.
  با توجه به افزایش فاصله ی محور جلو و عقب فراری ممکنه برتری سال قبل رو نداشته باشه و ردبول در مسابقه بتونه براشون چالش درست کنه. البته در تعیین خط فکر نکنم ردبول بتونه کار فراری رو سخت کنه و یک دو فراری رو خواهیم دید.

 3. Mahmoud

  10

  10

  مگه اسپانیا نتیجش بسیار واضح بود؟؟؟
  خود همیلتونم مثل اینکه معتقد بوده توی اسپانیا با یه ماشین خاص!!! 1-2 شون حتمی بوده بفرما اینم از استاد همیلتون?

 4. DR.ARDALAN

  6

  15

  صحبت توتو را چگونه برداشت کنیــــم.
  دارد از روی سیاست حرف میزند ؟ خوب از انجا که مرسدس در سکتور سوم بارسلون از فراری سریع تر بود، اما از ردبول ها کند تر بود. و با توجه به اینکه ان سکتور را با شرایط موناکو مقایسه میکنن، و با توجه به اینکه طال قبل فراری دست بالا را داشت در موناکو، ایا میشود گفت مرسدس برای م ناکو هم برگ برنده ای دارد و نمیخواهد فعلا رو کند؟ چون از نظر دانفورس دیدیم که مرسدس حداقل در اسپانیا و سکتور سه ، بهتر جواب داد، پس یعنی در موناکو هم بهتر خواهد بود؟ توتو دارد سیاستی حرف میزند؟
  دوستان گرامی، فرقی نمیکند، هواداران فراری نظر شگا چیست؟ صحبت های توتو ولف درسته میگوید نگران است اما لوییس چرا از ردبول ها فقط گفت؟ در صورتیکه پارسال فراری موناکو را تا اخر هدایت کردش. نمیدانم چرا نمیتوانم نگرانیش را باود کنم. با اینکه همه میدانن هوادار سرسخت مرسدس هستم اما اینبار نمینوانم در کلامش صداقت ببینم. البته امیدوارم واقعا
  بی‌صداقتی کرده باشد و برگ ( ♠1 ) را رو کنــــد.
  امیدوارم هر چی هست یک مسابقه تا لحظه اخر هیجان داشته باشیم ، از انهایی که حتی نتوانیم نشسته نگاه کنیـــــم.

  بخاطر اشتباهات احتمالی املایی پوزش میخواهم.

  • Mehrdad

   10

   3

   فراری امسال با تغیر در شاسی و کم کردن دانفورس سرعت رو زیاد کرد مثل مرسدس شدن پس در این پیست حرفی نداره فراری
   مدعی اول ردبول هست
   مدعی دووم مرسدس
   مدعی سووم فراری
   البته موناکو پیست سختیه و بردن در این پیست فقط به ماشین نیست راننده باید تمیز ترین دور ممکن رو بزنه تا بتونه پول پوزیشن رو بگیره
   مثل دور بی نقصی که کیمی سال پیش زد و پول پوزیشن رو گرفت

  • DR.ARDALAN

   0

   1

   یکسری از دوستان که قطعا هوادار فتل هستن ، گویا حالشان خوب نیست. یا بلد نیستن که لایک چیست و برای چیست ، و چرا به یک کامنتی دیس میدهند. البته عرض کردم بعضی ها ، که دقیقا فعلا پانزده نفر است.
   من در کامنت دارم میگویم هواداران فراری نظرتان در مورد گفته های تو تو چیست. من باور نمیکنم ، شما چه نظری دارید.
   اون موقع دیس میزنند.?????
   اون پانزده نفر یعنی بینظیرند

   بخاطر اشتباهات احتمالی املایی پوزش میخواهـــــــم.

 5. McLaren F1

  15

  7

  عجب فیلمیه این توتو ولف
  با عملکرد ضعیف فراری تو مسابقه ی قبل امیدی به فراری ندارم
  امیدوارم ردبولا بتونن با مرسدس رقابت کنن
  آلونسوام از تجربه و مهارتش استفاده و بتونه از رنو و هاس بیفته جلو

 6. REZA.M

  15

  4

  به نظر من اصلا رو نتایج اسپانیا نمیشه حساب باز کرد.تغییر لاستیکا روی مرسدس تغییر مثبت داشت و بیشترین تغییر منفی رو روی فراری داشت.شاسی فراری هیچ مشکلی نداره فقط نگران اینم که دوان فورس ماشین به خاطر افزایش طول پایین اومده باشه.حداقل اینه که شاید از ردبول یکم کند تر باشن ولی از بنز ها سریع ترن.

 7. mehdivettel

  6

  12

  من حاضرم شرط ببندم مرسدس تو موناکو یک دو میکنه . شک نکنید .
  شاید تو مسابقه ردبول سریعتر باشه ولی قطعا مرسدس اول میشه و من حدس میزنم فراری ها پنجم و ششم بشن. البته با توجه به عملکرد فراری تو باکو دارم یه همچین حرفی میزنم

 8. سجاد

  12

  1

  فراری اگرم در موناکو خوب باشه قطعا مثل پارسال نیست و مرسدس هم احتمالا از پارسال بهتره.من نمیدونم چقدر میتونن ذات ماشین رو تغییر بدن ولی ماشین اسپانیا خیلی خوب بود با توجه به شرایط دمایی البته.مرسدس مشکل دانفورس داره و فراری هم امسال تا حدودی اینطوریه.

 9. ...m6...

  3

  8

  من که میگم مرسدس تیم سومه سومم نباشه دومه ولی فکر کنم یه هنر نمایی از ریکاردو و ورشتپن مثل چین ببینیم فکر میکنم مکس رفته رفته داره باتجربه تر میشه و سعی میکنه زیاد به کسی نزنه البته ترکوندن باله ی جلوش تو اسپانیا رو نباید نادیده گرفت فکر کنم این خصلت ورشتپن ارثیه شده به گروژان من که به مرسدس زیاد امید ندارم

 10. Mahmoud

  7

  6

  ردبول که هیچیش مشخص نیست تو ی مسابقه قویه تو یکی دیگه نه توی اسپانیا هم این فراری بود که ضعیف عمل کرد نمیشه گفت شاسیش خوب نیست و مرسدس هم که فکر نمیکنم از نظر شاسی اونقدر بهتر شده باشه اگه بهتر شده باشه خب فراری هم بهتر شده دیگه؟!؟!؟!؟!
  به نظرم خط یک تا چهار مال فراری و ردبوله امید به 1_2 فراری…

دیدگاه خود را بیان کنید