فرمول یک ایران – با گذشت از چند مسابقه ابتدایی فصل شایعات جدیدی پیرامون راننده اسپانیایی مک لارن فرناندو آلونسو به گوش می رسد و از امکان پیوستن آلونسو به تیم هاس برای فصل آینده خبر می دهد.

آلونسو که دوران خوب اما بدون قهرمانی با فراری داشت تصمیم به جدایی از این تیم و‌ پیوستن به مک لارن گرفت اما در این تیم هم موفقیت چندانی نداشت. اگر چه مک لارن و‌ آلونسو با تعویض موتور امیدوار به این فصل بودند اما تاکنون نتوانسته اند موفقیت چندانی به دست بیاورند. به همین خاطر ممکن است تا آلونسو مقصد جدیدی برای فصل آینده برای خود انتخاب کند.

البته پس از برد آلونسو در مسابقات استقامت در بلژیک به همراه تیم تویوتا احتمال حضور این راننده در خارج از فرمول یک نیز وجود دارد. تیم هاس با توجه به شایعات اعلام کرد احتمال بسیار کمی وجود دارد تا این تیم ترکیب راننده های خود را تغییر دهد.

مسئولین تیم هزینه بسیاری بر روی خودرو انجام داده اند و سعی در رساندن تیم به بالاترین سطح هستند و‌امیدوارند تا بتوانند این موضوع را در راننده های خود نیز داشته باشند. در صورت عدم پیوستن آلونسو به هاس تیم رنو نیز گزینه محتمل تری است جایی که فلاویو بریاتوره در های این تیم را همیشه به روی آلونسو باز نگه داشته است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید