فرمول یک ایران –  پیرو صحبت هایی که هر روزه در مورد خروج فراری در صورت برآورده نشدن خواسته هایش زده می شود ژان تاد (رییس فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی) بیان نمود که اعتماد به نفس در فراری با فرمت خوبی باقی خواهند ماند. تاد تضمین کرد:

اگر فرمول یک فرمت خوبی را برای آینده قرار دهد هیچ دلیلی برای خارج شدن فراری وجود نخواهد داشت. سرجیو مارکونیه رئیس فراری موضوع منفی ای را در دستورالعمل نگارش مسابقات در سال2021 مطرح کرده است   که مربوط به زمان ارسال آن ها ، به تیم ها در فصل پیش مسابقات بوده است و سوال مظرح شده مربوط به دی ان ای ورزشی این رشته است که باعث تحریک شدن اسکودریا و خارج شدن آن از این رقابت ها می شود.

اخیرا و با این حال از عقاید او در این زمینه کاسته شده حتی بعد از گفتگوهای تقریبا مثبتی که بین فدراسیون اتوموبیلرانی و رئیس مسابقات فرمول یک برگزار شده است.با سوالات مطرح شده در بارسلونا ، تاد معتقد است که خانه مارانلو در خانواده فرمول یک زمانی باقی می ماند که مقررات در فرمول یک تغییر کرده و نهایی شود.

فرانسوی که از این پیروزی کاملا ابراز خوشحالی کرده است و اسکودریا را کاملا در اختیار داشته است بیان میکند که فراری برندی بسیار مشهور و مهم است و از دلایل مهم آن این می باشد که برگزاری مسابقات بسیار مهم است و آنها از این طریق سود بسیاری را بدست می آورند.

او بر این اذعان داشت:

من متقاعد شده ام که اگر ما یک فرصت جدید را محیا کنیم آنها همچنان علاقمندی خود را بیشتر نشان خواهند داد.

ژان تاد 2018

ژان تاد

این فرانسوی در ادامه نیز بیان نمود:

فیا باید تمامی موارد در تیم های فرمول یک را بررسی کند و بهترین موقعیت را ایجاد کنند.ما باید کاری را انجام دهیم که نه فقط یک تیم بلکه تمامی تیم ها را شامل شود.بیشتر از نیمی از تیم هادرمشکلات به سر می برند و ما باید کاری کنیم تا بتوانیم از بروز این مشکلات و اختلافات جلوگیری کنیم.در قلب تمامی این مشکلات،هزینه های بسیار زیادی وجود دارد که مدیران فرمول یک علاوه بر هزینه های احتمالی و معرفی آن ها باید عنصر فعلي MGU-H که واحدی بسیار پیچیده است را از المان های فعلی حذف کنند.ما میخواهیم تا آن جا که امکان دارد همه چیز را ساده تر کنیم و علاقمند هستیم با تولید کنندگان جدید صحبت کنیم زیرا ما در ادامه با قوانین جدید موتوری مواجه خواهیم شد.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

 1. MERC

  14

  29

  فراری واسه خودش مافیاس…اگه گزارشگر تست ماشین یه چیز بد راجع به ماشینشون بگه, دیگه رابطشونو باهاش قطع میکنن….اگه فرمول 1 به اندازه ای که دلشون میخواد بهشون پول نده , تهدید میکنن…..از یه راننده و سیاست های غیر اخلاقی استفاده میکنن تا اون یکی راننده رو قهرمان کنن….

   • MERC

    10

    6

    دعا کن فرمول 1 فرمول E نشه…وی 12 پیشکش…!!!

   • Arman.LH44

    7

    1

    همین امثال ژان تاد دارن موتور هارو الکتریکی میکنن . خدا همین وی ۶مضخرف رو هم برامون نگه داره باز خوبه

   • DR.ARDALAN

    0

    1

    دوست گرامی شما فکر کردی داری با ایران خودرو کل کل میکنی؟
    یڪزمانی بله. ولی الان اگر هم برگردن مرسدس چیزی کم نخواهد داشت از فراری.
    دارید از سازنده ای صحبت میکنید که اون موقع ای که مرسدس ماشین تولید کرد، اصلا روی سطح زمین ایتالیا برای یک لحظه هم ماشین تردد نکرده بود…
    فکر کردید الان مرسدس اگر برگردن به گذشته همانطور مثل قبل است ،؟ بهتر است کمی بروز باشیم.
    اگر هم مرسدش ضعیف تر عمل کند که نمیکند، انهم برای یک فصل است ، و بعدش دوباره سلطه خود را مستولی میڪند.
    اگر تولید کننده ماشین هستن باید از پس هر موتوری مثل مرسدس بربیان.
    اونهم بعد از چنــــــد سال.

دیدگاه خود را بیان کنید