فرمول یک ایران – سباستین فتل راننده تیم فراری اعلام کرد با توجه به عملکرد لاستیک های پیرلی در اسپانیا، مشکل فراری قبل از اینکه از شاسی خودروی فراری باشد از عملکرد بد لاستیک ها است.

عملکرد فراری در جایزه بزرگ اسپانیا بسیار ضعیف بود و فتل با توجه به آسفالت جدید پیست کاتالونیا نتوانست با توجه به یک پیت استاپ اضافه کاری از پیش ببرد.

با ادامه تست های میان فصل در روز سه شنبه فتل داستان متفاوتی برای گفتن دارد:

این کاملا ساده است. ما فرصت زیادی برای تحلیل اطلاعات به دست آمده از مسابقه و تست مجدد خودرو نداریم ولی امروز ما توانستیم آن را انجام دهیم. این مشکل ما بود که استهلاک لاستیک ‌مناسبی نسبت به سایر تیم ها نداشتیم.

تیم امروز سعی کرد تا بر روی مشکلاتی که روز یکشنبه با آن مواجه بود کار کند. این خیلی خوب است که بتوانید تست را با مسابقه مقایسه کنید.

من فکر می کنم که ما ایده هایی داریم و سعی می کنیم آن را به واقعیت تبدیل کنیم. همانطور که گفتم زمان این تست خیلی مناسب بود.

ما آخر هفته خوبی نداشتیم و در طول مسابقه به شدت با لاستیک ها مشکل داشتیم و این بسیار عالی است تا بتوانیم اطلاعات را دوباره بررسی کنیم و تصمیم درستی بگیریم.

این کاملا قابل پیش بینی بود که آنها ( مرسدس بنز ) بسیار قوی باشند بدون هیچ مشکل بزرگی اما ما تمام تمرکز خود را بر روی خودرو و مشکلات مان خواهیم گذاشت و قوی باز خواهیم گشت.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

 1. HamidFTN

  7

  15

  فراری با لاستیک های مدیوم مشکل داره
  حالا چرا اصرار به استفاده از این نوع لاستیک میگیرن
  در حالی که با دو بار پیت استاپ گند هم میزنن
  در عوض مرسدس با مدیوم عالی عمل می کنه

دیدگاه خود را بیان کنید