فرمول یک ایرانفرناندو آلونسو معتقد است که در حال حاضر مک لارن با هاس و رنو رقابت دارد حتی با وجود اینکه مسابقه اسپانیا را پشت این دو تیم به پایان رساندند.

مک لارن پکیج آپدیت قابل توجهی را برای بارسلونا معرفی کرد و برای اولین در 2018 آن ها توانستند به مرحله سوم تعیین خط (Q3) برسند و راننده ی اسپانیایی مسابقه را بین کوین مگنوسن و کارلوس ساینز در مکان هشتم آغاز کرد.

Fernando alonso in spain gp

فرناندو آلونسو – گرندپری اسپانیا 2018

آلونسو مسابقه را در جایگاه هشتم پشت هر دو تیم رنو و هاس به پایان رساند و معتقد است که آن ها برای جایگاه چهارم تیمی رقابت می کنند:

ما می دانستیم که آپدیت ها ما را در جایگاه بهتری در میانه جدول قرار خواهد داد.

ما قدم خوبی برداشتیم، ما در باکو هشت دهم ثانیه پشت سر رنو بودیم، و در چین نیز نه دهم ثانیه اما در اسپانیا چه در مسابقه و چه در تعیین خط عملکرد مشابه ای داشتیم.

من فکر می کنم که ما با رنو و احتمالا با هاس رو به رو هستیم اما سه تیم برتر نیز ماشین هایشان را به همان اندازه توسعه داده اند و متأسفانه ما با آن ها هنوز فاصله داریم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

 1. Red revolution

  19

  1

  اگر شش سال پیش کسی به من میگفت روزی میاد که مکلارن اول فصل برای رده چهارم هدف گذاری میکنه، غیر ممکن بود باور کنم. اما
  .
  .
  .
  خوب قطعا کسانی هم هستند که چنین تجربه را در مورد ویلیامز دارند!

  • Behnam380

   9

   1

   وقتی یه تیم موتور خودشو نمیتونه بسازه و محتاج دیگرانه هیچ وقت به بلوغ و تکامل نمی‌رسه ،ردبول هم در نهایت به همین سرنوشت دچار میشه ولی فراری همیشه بوده و هست و همینطور از این به بعد مرسدس .

دیدگاه خود را بیان کنید