فرمول یک ایراننیکو هالکنبرگ پایان ناامید کننده ای در یک شنبه ی بارسلونا داشت و پس از برخوردش با رومن گروژان در همان دور ابتدایی از مسابقه کنار رفت.

راننده ی هاس در دور ابتدایی و در پیچ سوم اسپین شد و در همین حال به دو راننده ی رنو و تورو روسو برخورد کرد و باعث شد تا هر سه راننده از مسابقه کنار روند.

مسابقه گرندپری اسپانیا 2018

برخورد رومن گروژان با نیکو هالکنبرگ و پیرگسلی – مسابقه گرندپری اسپانیا 2018

هالکنبرگ پس از حادثه ی اسپانیا با عصبانیت گفت:

من فقط وارد یک تصادف شدم، همه ی ما دیدیم که رومن اسپین شد و بعد دوباره به پیست برگشت.

من نمی توانستم به هیچ کجا بروم و متاسفانه نمی توانستم از آمدن او نیز جلوگیری کنم و او با من برخورد کرد و این پایان کار من در اسپانیا بود.

او در بعضی جاهای خاص به خوبی نگاه نمی کند اما او علاقه ی زیادی به اسپین شدن در تمام طول آخر هفته دارد اما دور اول زمان مناسبی برای این کار نیست آن هم وقتی که ماشین های زیادی اطرفتان هستند.

من فکر می کنم که او باید به این موضوع نگاهی بیاندازد و تکالیف خوبی را دریافت کرد که باید انجام دهد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

  • سید علی حسینی

   15

   4

   امیدوارم که ایشون یه چنین حرفی نزده باشند ولی اگر هم زدند نظر ایشون محترم ولی در سایت فرمول یک ایران نباید به راننده ای توهین بشه،این نظر هم برای دو دلیل تایید شد ، یک اینکه این نکته دریافت بشه که به هیچ راننده ای نباید توهین بشه + اینکه سایت هم مشکلی نداشت مشکل از طرف سرور بوده و گاهی اوقات پیش میاد که اینطوری میشه و سایت به طور موقت از دسترس خارج میشه

   • Aidin

    5

    0

    جالبه انواع اقسام توهین به ورشتپن شد شما هیچ حرفی نزدین همه هم تایید شد ولی این حرف ایراد داره …
    امید وارم تایید کنید

 1. سجاد

  2

  0

  بیچاره هالکنبرگ.هر سال انواع و اقسام بدشانسیارو میاره.راحت امسال میتونست با آلونسو رقابت خوبی داشته باشه الان عقب افتاد.گروژان رانندگیش خیلی خشن و بی ملاحضه س اما این حرکتش دیگه افتضاح بود انگار از قصد بخواد بیاد تو شکم بقیه.مگنوسن هم رانندگی پرخطری تا اینجا داشته و هردو به سبک آمریکایی کلا مسابقات اکشن دوست دارن.

 2. daniel65

  1

  0

  اقا این پنجشنبهای نوستاژی دیگه تموم شد.من خیلی وقته منتظرم .مسابقه بعدی هم موناکو لطفا اگه میشه یکی از به یادموندیهای موناکو در گذشته رو بذارین

دیدگاه خود را بیان کنید