فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون که با بدشانسی هم تیمی اش در باکو توانست صدرنشینی جدول قهرمانی 2018 را از آن خود کند، پذیرفت که نمی توان با مسابقات عجیب و غریب، پنجمین عنوان قهرمانی را بدست آورد.

در حالی که همگان پیروزی گرندپری آذربایجان را برای والتری بوتاس می دانستند، راننده ی فنلاندی درست سه دور مانده به پایان با پنچر شدن لاستیکش مواجه شد و از مسابقه کنار رفت.

با توجه به اتفاقات عجیب و غریب بوجود آمده در مسابقه گذشته و حتی در مسابقه چین، راننده ی بریتانیایی اذعان کرد که این گونه مسابقات او را به پنجمین عنوان قهرمانی نمی رساند:

دو مسابقه ی عجیب و غریب وجود داشت که ما در آن حضور داشتیم، اما شما نمی توانید برای مسابقات باقی مانده بر چنین مواردی تکیه کنید.

ما به ماشینی با عملکرد بالا نیاز داریم. من سرعت داشتم و ماشین نیز سرعت بالایی را داشت اما ما آن را از حالت قفل باز نکرده ایم. ما قطعا باید در بسیاری از بخش ها پیشرفت کنیم.

سباستین فتل - تعیین خط فرمول یک چین

سباستین فتل

در عین حال، سباستین فتل نگرانی زیادی از همیلتون ندارد زیرا معتقد است که SF71H ماشینی است که توانایی برنده شدن در رقابت ها را دارد:

من نگرانی ندارم. مهمترین مسئله این است که ما ماشین خوبی برای کار در شرایط تعیین خط داریم.

اگر ما در ردیف نخست باشیم، می توانیم پیروز شویم زیرا سرعت مسابقه ای ما خوب است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

11 دیدگاه

  • ...m6...

   2

   6

   ماشالله هزار ماشالله نکه امسال ماشینشون ضعیفه؟ که بناله ماشین سریع تر از سریع تعین خطم که ماشالله خدا بد نده ریسم که به همت ماشین داره میبره

 1. cfz

  18

  40

  این ثباته که اخر فصل راننده قهرمان رو تعیین میکنه فتل تا اینجا بالا پایین زیاد داشته ولی همیلتون تقریبا عملکرد ثابتی داشته. امیدوارم امسال هم مثل سال قبل با شایستگی قهرمان بشی پسر سریع

  • ...m6...

   1

   3

   Vroosi واقعا درست نخوندی میگه ماشین سرعت بالایی داشت ولی هنوز اونو از قفل باز نکرده اییم جناب دقت کن فتل چی گفت ماشینشون تو تعین خط میتازه قطعا مسابقاتم میبره پس واسه من نگید ماشین فراری ضعیف مرسدس سریع

 2. amir.h.n997

  5

  1

  مرسدس تا اینجا با هفتاد درصد ماشینش اومده مطمئنم از الان به بعد مرسدس واقعی و هیولاش رو خواهیم دید .
  کلا راننده ها و مهندسان تیم های فرمول یک وقتی درباره یک مشکل خاص در ماشینشون حرف میزنن که اون مشکل حل شده باشه و این خودش یک فرار روبه جلو حساب میشه !!!

 3. seb5

  10

  1

  ثبات داشته ورشتپن کوبیده تو چین به وتل ماشینش آسیب دیده و یه تیکه ازش کنده شده بله ثبات نداشته وتل تو باکو بوتاس پنچر شده همیلتون اول شده بله صحیح همیلتون ثبات داشته تو چین تو تعیین خط وتل پول میزنه ثبات نداره بعد از ۷ سال و اونی که زورش میگیره همیلتون میره پیت دورشو تکمیل نمیکنه ثبات داره واقعا که ثبات خیلی چیزه خوبیه ??????

دیدگاه خود را بیان کنید