فرمول یک ایراننیکو روزبرگ راننده آلمانی تیم مرسدس اذعان دارد با وجود اینکه همیلتون مسابقه را از جایگاه دهم شروع می‌کند باز هم نمی‌توان از او غافل شد.

لوییس همیلتون که امروز در تایم گیری گرند‌پری آذربایجان با دیوار برخورد کرد نتوانست در Q3 زمانی را به ثبت برساند و باید مسابقه را از جایگاه دهم آغاز کند. روزبرگ با آگاهی بر این مسئله می‌گوید:

لوییس , هیچوقت نباید از او غافل شد , او می‌تواند مسابقع را از جایگاه دهم  آغاز و در جایگاه اول به اتمام برساند. اول از همه من برای تیم ناراحت هستم , می‌دانم که آن ها رتبه های اول و دوم را با هم می‌خواهند که البته غیر‌ممکن هم نیست . لوییس در روسیه نشان داد که میتواند مسابقه را به راحتی هرچه تمام‌ تر در جایگاه دوم به اتمام رساند .

وی افزود :

این یکی از سخت ترین تایم‌گیری هایم بود اما خوشبختانه با موفقیت به پایان رسید. این آخر هفته هر روزش برای من پربار بود و هر روز پیشرفت های زیادی حاصل کردم تا سرانجام امروز در تایم‌گیری توانستم بهترین زمان را به ثبت برسانم و از این بابت خوشحالم.

نیکو روزبرگ بعد از گرند‌پری روسیه امروز بالاخره موفق به کسب پل پوزیشن (Pole Position) شد . او انتظار دارد که با توجه به حال و هوای پیست باکو مسابقه فردا یکی از هیجان انگیز ترین مسابقات فصل شود.

مسئولین پیست عملکرد خیلی خوبی داشته‎اند , امروز شاهد یکی از هیجان انگیزترین تایم‌گیری ها بودیم . پیست باکو باید برای سبقت های زیاد در مسابقه فردا خودش را آماده کند . این پیست برای سبقت گرفتن یکی از بهترین هاست , فردا در جایگاه رانندگان تغییرات زیادی حاصل خواهد شد.

 

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

۹ دیدگاه

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
 1. siavash

  0

  0

  رزبرگ فوق العاده بود امروز خوشبختانه همیلتونی پشت سرش نیست که ماشینشو بکوبه بهش
  چیزی که تو اسپانیا و کانادا شاهدش بودیم

  پاسخ دادن
   • امیر

    0

    0

    حق با هومنه.همیلتون اولی رو میخواد و میرسه بهش.

 2. hamilton cfz

  0

  0

  مسابقه غیر قابل پیشبینی میشه یهو دیدی همیلتون قهرمان شد بعید نیست

  پاسخ دادن
 3. ملکی

  0

  0

  این پیست ، پیست همیلتون نیست.
  چون مخش تو این پیست هنگ می کنه و کارایی خوبی نداره.

  پاسخ دادن
 4. هومن

  0

  0

  بنده خدا روزبرگ این حرفو به خاطر اتریش ۲۰۱۴ میگه طفلی

  پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود