فرمول یک ایران – لوئیس همیلتون بر این باور است که مرسدس کارایی خود را بعد از ملبورن از دست داده ولی او معتقد است که پیکان نقره‌ای قابلیت بازگشت به حالت قبلی را خواهد داشت.

همیلتون هنوز به دنبال اولین برد خود در مسابقات می‌گردد و این در حالی است  که تنها با داشتن ۹ امتیاز اختلاف، خود را پشت سر سباستین فتل نگه داشته است و هنوز 18 مسابقه دیگر را پیش‎رو دارد.

در حالی که همیلتون این را می‌داند که آنها در بهترین حالتشان نیستند ولی این اعتقاد را دارد که او و همچنین تیمش می‌توانند همه چیز را عوض کنند.

او اذعان کرد:

ما عملکرد خود را در ملبورن و همچنین گرندپری چین از دست داده‌ایم.

بنابراین ما در این دوره مسابقات در رده دوم یا سوم سریع ترین تیم‌ها می‌باشیم، بنابراین ما هنوز فرصت بهبود و پیشرفت داریم و این کار غیر ممکن نخواهد بود.

من فکر می‌کنم که این تیم در طول این سال‌ها نشان داده که عالی می‌باشد و دلیل این نیز به متحد بودن و انجام دادن کارها با سرعت زیاد برمی‎گردد.

من می‌دانم که همه افراد در اینجا و همچنین در کارخانه تا حد ممکن برای بهبود و پیشرفت فشار وارد می‎نمایند.

من فکر می‌کنم در طی چند هفته گذشته اطلاعات فراوانی را بدست آورده‌ایم و من نیز خیلی تلاش می‌کنم، نیکی لائودا و توتو ولف و جمیز مولزر نیز آنها را تشویق و همراهی می‌کنند.

لوییس همیلتون - مسابقه گرندپری چین 2018

لوییس همیلتون – مسابقه گرندپری چین 2018

آنها می‌دانند که ما با کدام ناحیه بیشتر مشکل داریم، پس بنابراین، آنها می‌توانند فشار را در حوزه‌های موردنظر بیشتر کنند و یا فقط مطمئن شوند که ما در حال بهبود کار خود و یا چیزی شبیه به آن هستیم.

ما باید فشار سازنده‌ای روی آنها داشته باشیم ولی از آنجا که آنها نیز همانند ما خواهان پیروزی هستند، پس هم اکنون نیز تحت فشار قرار دارند.

همیلتون می‌گوید که عنوان قهرمانی در این فصل به این معنا خواهد بود که او مجبور شود برای آن بسیار سخت تلاش کند.

او افزود:

اگر این روند ادامه پیدا کند، پیروزی بسیار سخت خواهد شد.

اما اگر این فرصت وجود داشته باشد و ما بتوانیم به بهترین شکل و در بالاترین به پایان برسانیم، این به معنی بیشتر کار کردن است، چون فصل بسیار سختی خواهد بود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

9 دیدگاه

 1. McLaren F1

  11

  15

  تیم دوم و سوم سریع چیه ؟!!!!
  مرسدس الان پنجم یا شیشمه!!!
  ای خدا این حرفارو از کجا میاره میزنه این بشر؟!!!!!
  بوتاس که نتیجه ی بهتری گرفته ازش داره از همون ماشین استفاده میکنه

   • McLaren F1

    9

    5

    آخه وجدانا خودت این حرف باورت میشه که الان مرسدس دوم یا سومه؟!
    پس بوتاس چی؟
    مسابقه ای که همیلتون تو پیچا نمیتونست جمع کنه اما یه دور بعد دوباره میرسید به ماشین فتل چی؟

   • ...m6...

    0

    0

    اره داداشم الان مرسدس نه به فراری میرسه نه به ردبول میرسه واقعا ببین چقدر تو این گرند پریا سریعن فراریم که به قول خودتون همش از استراتژیاش شکست میخوره

 2. Baby Schumi

  11

  5

  واقعیت اینه که تو تیم مرسدس ماشین حرف اول رو میزنه و راننده نقش کمرنگ تری داره. بخاطر همینه که یکی مثل بوتاس یهو میاد میشه نایب قهرمان! یکی دو سال دیگه که بنز برتری فنی خودش رو از دست بده معلوم میشه لوییس چند مرده خلاجه. همین الان هم بوتاس داره بهتر عمل میکنه و این برای لوییس از مرگ بدتره و داره غرورش رو خورد میکنه. هملتون تو چین پول رو ناتموم گذاشت چون به رکورد بوتاس نمیرسید وگرنه فتل و کیمی که کلا دست نیافتنی بودن.

  • ...m6...

   0

   0

   این برای فتلم صادقه لطفا از کاه کوه نسازید لوئیس پارسال بوتاسو شکست داد مشکلم که میدونیم کجاس پس جای بحث نیست الان تو این چند گرندپری اول فراری و ردبول سریعن ولی نوبت مرسدسم میرسه اما پیش بینی من برای گرند پری باکو برد فتل یا ریکاردو

دیدگاه خود را بیان کنید