فرمول یک ایران – تردیدی وجود ندارد که دنیل ریکاردو در حال مذاکره با گزینه های دیگرش از جمله فراری است اما کریستین هورنر گفت که مسئله ی قرارداد راننده ی استرالیایی باید تا تعطیلات تابستانی حل شود.

شایعات حاکی از آن است که ریکاردو با مارانلو پیش قراردادی را به امضا در آورده و هر دو طرف تا پایان ماه ژوئن نمی توانند با دیگر تیم ها مذاکراتی را داشته باشند.

مارک هیوز، خبرنگار فرمول یک نیز این گمانه زنی ها را حقیقت دانست:

انواع مختلفی از گزینه های قراردادی وجود دارد، اما گفته می شود که دو طرف به یک تاریخ مشخص رسیده اند (به نظر می رسد 30 ژوئن). تا آن زمان، هیچ یک از طرفین نمی توانند با دیگران مذاکره کنند.

از آنجا که که رانندگان خود را از بازار نقل و انتقالات در این زمان خارج می کنند و مذاکره برای فراتر از 2018 به صورت قراردادی متعلق به تیم ها است.

به همین ترتیب، به راننده دستمزدی نیز پرداخت می شود. بین آن زمان و پس از آن، او و فراری می توانند در مورد قراردادهای آینده مذاکره کنند. همه ی این ها تمرین قراردادی فرمول یک است.

کسانی که برای چنین مسائلی در ردبول حضور دارند، معتقدند که او قطعا چیزی را امضا کرده است، اما با آن ها (ردبول) نبوده، بلکه مرسدس هم نیست. به همین علت، باید فراری باشد.

دنیل ریکاردو- گاراژ ردبول

دنیل ریکاردو و کریستین هورنر – گاراژ ردبول

مدیر ردبول، کریستین هورنر امیدوار به ماندن گورکن عسل خوار است اما تاکید کرد که ردبول تا ماه اوت باید این مسئله را حل کند:

آخرین تصمیم ما باید در تابستان باشد. ما نمی خواهیم برای همیشه صبر کنیم.

ما گزینه های دیگری داریم. اولویت ما ادامه کار با دنیل است، اما اگر این کار انجام نشد، ما به گزینه های دیگر نگاه خواهیم کرد.

واضح ترین گزینه کارلوس ساینز است. او با ما قرارداد دارد و پس از او ما چند راننده جوان داریم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

20 دیدگاه

  • Sir_Babi

   7

   7

   اخه ضایع نیست بیاد مرسدس بشه هم تیمی بوتاس؟؟
   44 چهار بار قهرمان شده دیگه اینطوری بشه پتش میفته رو آب. بیاد فراری هم همینطوره ها ینی رایکونن میره مرسدس جای 44 بازم پتش میفته رو اب

 1. ...m6...

  5

  15

  ??برو پسر برووو فک کنم از الان فتل از سایه ی خودشم میترسه?باور کنید الان یه جوراب تو دستشه یکی تو پاش که بره ببینه این واقعیت داره و یه جوری زیر آبی ریکاردو رو بزنه که مارکیونه و اریوابنه تا عمر دارن نزارن ریکاردو بیاد فراری?

  • سجاد

   12

   3

   آخه چرا اینقدر مهمل میبافید؟همش دارید کل کل راه میندازید؟یکم‌ عاقلانه حرف بزنید.کامنتای خودتو‌ تو تعیین خط چین دوباره ببین یادت بیاد گریه میکردیو عجزناله که چرا همیلتون و مرسدس اینقدر بدن.دیگه‌فرمول یک نگا نمیکنم و از این حرفا.مثل بچه ها قهر میکنید و نامید میشید.بعد میاید فتلو ضایع کنید مثلا.تو این سه مسابقه همیلتون اصلا خوب نبوده و بوتاس هم نزدیکشه.نگران‌فتل نباشید لطفا

   • ...m6...

    1

    5

    عزیزم ما دقیقا مثل خودتون رفتار میکنیم باشه؟

 2. REZA.M

  18

  6

  ببین لپی فن هیچ راننده ای نمیتونه یه آلمانی رو خاک شیر کنه.اینو برای همیشه یادت باشه.باکو رانندتون رو میبینیم.سه مسابقه نبرده شروع کرد از یه طرف گریه میکنه از یه طرف هم کری میخونه.نگران نباش راننده ما مث شما نیست بلد چطوری از هم تیمی درجه یکش سریع تر باشه نه مث راننده شما از هم تیمی درجه دو ش عقب بیوفته.

  • Fastboy 44

   3

   6

   اول اینکه پسر honestly.هیچ راننده ای نمیتونه ی آلمانی رو خاک شیر کنه??
   فکر کنم اصن مسابقات 2014 برگزار نشد.نه???
   میکا هکینن و شومی رو چی میگی??ها??
   از هم تیمی درجه یکش??خوب بود.?
   جوجه ها رو آخر پاییز میشمرن.
   میبینمت پرچم آبی فن

 3. Seb vetel

  9

  14

  ریکیاردو تو فراری جایی نداره،بنظرم در اون حد نیست که بخواد هم تیمی اسطوره ای مانند سباستین فتل بشه.پس ردبول بمونه واسش بهتره چون کنارش یه بچست جای پیش رفت داره میتونه خودشو نشون بده?seb5?

 4. mazroid7

  12

  18

  ❤❤❤❤بیا پسر فراری خونه خودته❤❤❤❤❤
  ? ?
  ولی اگه فتل دوباره سوسک شد بگید چون فراری خونه ریکاردو بود و ردبول خونه فتل اگرچه در ردبول هم شکستش داد فقط نمیدونم اگه دوباره ازش ببازه میخواد به کدوم تیم فرار کنه ? ?
  احتمالا جاشو با آلونسو عوض میکنه ? ? ?

  • الف.ی

   4

   6

   ببخشید که مرسدس هر مسابقه بوتاس رو قربانی لوییس نمیکنه
   یادمون نمیره تو همین چین با رایکونن چیکار کرد این فراری
   هنوز مونده تا راننده تون به لوییس برسه
   به امید ۱-۲ قاطعانه لوییس و والتری
   لپی اونیه که تو اوجش با ردبول لپ شد
   نه اونی که یه وحشی از پشت کوبیده بود به دیفیوزش

دیدگاه خود را بیان کنید