فرمول یک ایران – مدیر فنی تیم ویلیامز، پدی لاو گفت که تیم از عملکرد راننده هایش با ماشین هایی که استاندارد نیست، بسیار خوشحال است.

راننده ی های تیم ویلیامز یک شروع کابوس وار را در فصل 2018 فرمول یک داشته اند و ویلیامز تنها تیمی است که پس از سه مسابقه هنوز موفق به کسب امتیاز نشده است.

سرگی سیروتکین و لنس استرول - راننده های ویلیامز 2018

سرگی سیروتکین و لنس استرول – راننده های ویلیامز 2018

آن ها همچنین برای انتخاب ترکیب کم تجربه لنس استرول و سرگی سیروتکین مورد انتقاد قرار گرفتند اما لاو معتقد است که راننده ها هیچ ایرادی ندارند و ماشین عملکرد خوبی ندارد:

هنگامی که شما در حال تلاش برای توسعه یک ماشین هستید، ساده ترین راه این است که یک آزمون استاندارد را در نبود یک انسان انجام دهید. شما این کار را با تست در آزمایشگاه انجام می دهید.

و در پایان تمام کاری که باید انجام دهید این است که با راننده های واقعی رانندگی کنید، که به شما شاخص مشخصی از کیفیت راننده و اثر راننده می دهد که تفسیر شما را از آن ماشین تصحیح می کند و برای هر راننده متفاوت است.

ما دو راننده متفاوت داریم که نسبتا بی تجربه هستند، اما ما از آنچه که انجام می دهند بسیار خوشحال هستیم و این باعث نمی شود که ما هیچ مشکلی داشته باشیم و ما اجازه نمی دهیم که وجود این واقعیت که نتوانستیم ماشینی را تولید کنیم که عملکرد درستی باشد، همه چیز را تحت شعاع قرار دهد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

  • cfz

   2

   8

   شما برو همینجوری شانسی سکو بگیر اگه میتونی. از بیرون خیلی راحته قضاوت کردن. ولی نمیدونی چقد تمرین و سختی میکشن تا یه راننده اماده مسابقه دادن بشه. توصیه میکنم مستند grand prix driver رو ببینی تا متوجه شی یه راننده چقد باید سخت تمرین کنه

   • Akbar (Ghasemi)

    10

    1

    قیاس مع الفارق چیه میکینی؟! لنس استرول رو باید با راننده هایی که توی صف فرمول یک موندن و این جاشونو اشغال کرده مقایسه کنی… چه ربطی داره میگی شما برو شانسی پودیوم بگیر… خدایااااا

دیدگاه خود را بیان کنید