فرمول یک ایراندنیل ریکاردو به تیم ردبول هشدار داد که کسب یک پیروزی در گرندپری چین نمی تواند او را برای ماندن در این تیم متقاعد کند.

راننده ی استرالیایی با کسب برتری از سیفتی کار و لاستیک های سافت تازه، یک پیروزی را در پیست شانگهای برای ردبول به ارمغان آورد.

اما ریکاردو به طور کامل از این موضوع آگاه است که پیروزی در یک مسابقه یک فرصت فوق العاده بوده اما هنوز متقاعد نشده است که ردبول می تواند به طور مداوم مرسدس و فراری را به چالش بکشد:

من می خواهم که بهترین ماشین را در اختیار داشته باشم. فکر می کنم که مسابقه گذشته این را ثابت کرد که اگر فرصت [پیروزی] داشته باشم، کار را تمام می کنم.

اگر ما بتوانیم در حال حاضر پیروزی های بیشتری با ردبول کسب کنیم، [گزینه ردبول] بسیار جذاب است. در غیر این صورت، احتمالا گزینه های دیگری وجود دارد.

بدیهی است که کسب یک پیروزی کمک بسیاری به این موضوع می کند اما اگر در تمام مسابقات امسال، ما در ششم باشیم، در این صورت این گزینه برای من آنچنان جذاب نیست.

خوشحالی ریکاردو بعد از مسابقه - چین 2018

خوشحالی ریکاردو بعد از مسابقه – چین 2018

ریکاردو همچنین به سوال “آیا به عنوان قهرمانی ردبول امید داری؟” پاسخ داد:

من فکر می کنم هنوز بسیار زود است که بگوییم بله. ما در یک آخر هفته پیروز شدیم اما نیاز داریم تا پیروزی های مداومی داشته باشیم.

اگر ما در دو هفته آینده در باکو برنده شویم، احتمالا می گویم” بله “!

7 دیدگاه

 1. سجاد

  15

  0

  من روز مسابقه خیلی تعجب کردم ردبول ها اینقدر سریع رسیدن و سبقت گرفتن ولی بعد از اینکه دوباره مسابقه رو دیدم کاملا معلوم بود که از همه میتونن سبقت بگیرند و تعجبی نداشت به خاطر اینکه بعد از اومدن سیفتی کار همه راننده ها به هم چسبیدن بدون فاصله های قبلی و اصلا حواسم نبود که شرایط مثل virtual نیست که فاصله ها تقریبا حفظ بشه یعنی علاوه بر سود بردن از سیفتی کار و تعویض لاستیک هیچ فاصله ای هم بعدش بینشون نبود.انگار مسابقه تازه از دور ۳۶شروع شده و‌حالا ردبولها تایر نو سافت دارن ولی مرسدس ها و فتل تایر های ۱۱-۱۲دور کهنه تر اونم مدیوم.این وسط فقط رایکونن تایر مدیوم ۴دور کهنه تر داره و چه بدشانسه رایکونن چون اگه زودتر سیفتی کار پیش میومد حتی میتونست اول بشه با یه بار تعویض لاستیک.جالبه که زمان اعلام سیفتی کار درست بعد رد شدن بوتاس و فتل بود از ورودی پیت لین و شروع دور ۳۲بود و پشت سری ها راحت میتونستن از فرصت پیش اومده استفاده کنن که ردبول ها اینکارو با پیت استاپ های عالی پیاپی انجام دادن.کاری که مرسدس برای همیلتون انجام نداد.حتی رایکونن هم میتونست دوباره اینکارو بکنه چون رده از دست نمیداد ولی به نظر من اگه سیفتی کار زودتر هم اعلام میشد فراری فتلو نمیورد پیت.تو شرایط سیفتی کار تیمها از پیت استاپ خیلی بیشتر سود میبرن تا virtual.

  • سجاد

   4

   3

   اگر بیارنش که هم برا خودش خوبه هم مرسدس.
   فراری هم میمونه با حوضش.به جوونتر ها هم که میدون نمیده.به نظرم هالکنبرگ‌ خوبه یا پرز و اکون.گرچه دوست ندارم هالکنبرگ‌ از رنو بره.

 2. REZA.M

  9

  14

  مثل پیروزی ریکیاردو مثل”چو بیشه تهی ماند از نره شیر شغالان در آنجا در آیند دلیر”هستش که الان باعث شده اینا اینقد شیر شن.خودشم می دونه باد آورده رو باد میبره.

 3. valttri77

  3

  2

  بوتاس هست و بوتاس هست و بوتاس هست تا وقتی والتری خوب رانندگی میکنه امتیازای خوبی به دست میاره کسی جاش نمیاد نه ریکیاردو نه اوکون خخخخ نه هالکنبرگ خخخخ

دیدگاه خود را بیان کنید