فرمول یک ایران – شروع امیدوارکننده هوندا در فصل ۲۰۱۸ فرمول یک می تواند به شانس آن ها برای تبدیل شدن به یکی از گزینه های تیم ردبول کمک کند، اگر این تیم بر این تصمیم باشد که موتور خود را در سال ۲۰۱۹ تغییر دهد.

پیر گسلی از رده پنجم مسابقه بحرین را شروع کرد و در رده چهارم به پایان رساند در حالی که رانندگان تیم ردبول از مسابقه کنار رفتند.

مدیر تیم رنو، سیریل ابیتبول با استناد به مهلت فدراسیون جهانی اتومبیلرانی برای ماه مه و ژوئن که تولیدکنندگان باید تیم هایی که تامین خواهند کرد را اعلام کنند، روشن ساخت که او می خواهد که برنامه های ردبول هرچه زودتر مشخص شود.

دنیل ریکاردو گفت:

این به شانس آن ها [هوندا] کمک خواهد کرد که نگاه های ردبول را جذب کنند.

در حال حاضر هیچ ارتباطی به من ندارد زیرا من در سال بعد هیچ قراردادی با تیم ندارم.

اما این بحث موتورها شامل ما راننده ها نمی شود. من آگاه هستم که ممکن است تغییراتی در سال آینده وجود داشته باشد و برای هوندا بسیار خوب خواهد بود.

آنها به خوبی در چند سال اخیر سرمایه گذاری کرده اند اما با مک لارن جواب نداد. اما بسیار خوشحال کننده است که اکنون تورو روسو با آنها همکاری می کند.

هلموت مارکو ، کریستین هورنر و سیریل ابیتبول

هلموت مارکو ، کریستین هورنر و سیریل ابیتبول

مدیر موتوراسپورت ردبول، هلموت مارکو احتمال تغییرات را زیاد دانست زیرا پیشرفت های زیادی از هوندا در سال ۲۰۱۸ مشاهده می شود:

قبل از تصمیم گیری برای کار با هوندا [و تورو روسو] ما اعتقاد داشته ایم که این می تواند یک پکیج کامل و موفق باشد، زمانی که آنها به ما نشان دادند چه کاری می خواهند انجام بدهند.

هنگامی که زمان درستی فرا رسد ما تصمیم بهتری را خواهیم گرفت. این‌مسیر درستی است که در حال حرکت درآن هستیم و خبرنگاران باید بدانند که ما شجاع هستیم.

رئیس تیم کریستین هورنر اصرار دارد که ردبول عجله ای برای تماس ندارد و پایان تابستان زمان خوبی برای تصمیم می باشد:

ما یک شانس خوب برای پیشرفت در نیمه اول فصل بدست آورده ایم و این برنامه اصلی ما می باشد.

هم تیمی ریکیاردو، مکس ورشتپن گفته که هوندا هنوز در مسیر اصلی خود قرار نگرفته است‌:

من درمورد آن ها فکر نکرده ام و صادقاته بگویم که فکر نمی کنم.

هر تیمی که قدرت بیشتری دارد، تیم بهتری است. البته هنوز ابتدای کار است و خواهیم دید که چه خواهد شد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  1. cfz

    13

    1

    پیشرفت هوندا جای خوشحالی داره. امیدوارم سازنده های بیشتری به این ورزش بیان. به امید روزی که هر تیم واسه خودش انجین جداگانه داشته باشه

دیدگاه خود را بیان کنید