فرمول یک ایرانمکس ورشتپن می گوید که برای لوئیس همیلتون آسان است که او را برای حادثه مسابقه بحرین سرزنش کند، زیرا او راننده ی جوانی است.

راننده ی مرسدس پس از تماشای برخوردش با راننده ردبول بر روی مانیتور تلویزیون، درست قبل از جشن سکو، ورشتپن را کله خر خواند.

در کنفرانس مطبوعاتی چین نیز از جوان ترین پیروز فرمول یک درباره حادثه ی هفته ی گذشته در بحرین سوال شد و او پاسخ داد:

سرزنش کردن راننده جوان تر بسیار آسان و ساده است. این تنها دلیلی است که می توان ببینم، اما این اتفاقات رخ می دهد و هیچ دلیلی برای تغییر وجود ندارد.

برخورد لوئیس همیلتون و مکس ورشتپن - بحرین 2018

برخورد لوئیس همیلتون و مکس ورشتپن – بحرین 2018

ورشتپن گفت که از مسابقه بحرین با همیلتون صحبتی نکرده اما شاید در این آخر هفته این کار را انجام دهد و او همچنین افزود که هیچ برنامه ای برای تغییر استایل رانندگی اش ندارد:

اگر لازم باشد، ممکن است که با او صحبت کنم. اما چرا من باید چیزی را تغییر دهم؟ فکر نمی کنم کار اشتباهی انجام داده باشم و من فقط سعی کردم از یک ماشین سبقت بگیرم.

من فکر می کنم آن یک فرصت نسبتا خوب بود و من برای آن [سبقت] رفتم، برای مثال مسابقه مکزیک سال گذشته نیز اینگونه بود.

این مسابقه است و درک آن بسیار ساده، من درک نمی کنم چرا همه این موضوع را بسیار مهم جلوه دادند، این چیزها در مسابقه رخ می دهد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

15 دیدگاه

 1. سجاد

  24

  5

  به نظر من که سبقتش هیچ مشکلی نداشت.استارتش هم عالی بود.ولی از برخورد اجتناب نمیکنه متاسفانه در صورتیکه میتونه محتاط تر باشه.جالبه که در مورد همیلتون خیلی با احتیاط صحبت می کنه اما به راحتی فتل یا بقیه رو محکوم‌ میکنه.امیدوارم مسابقات بعدی تا آخر رقابت کنه با بقیه.

  • Behnam380

   3

   0

   درسته که این برخوردهارو مسابقه‌ای میدونن ولی چرا برای مکس آنقدر زیاد اتفاق میافته؟ تو همین مورد هم برای لوییس جا نگذاشته بود .به هر حال راننده‌ای می‌تونه قهرمان بشه که ماشینشو تا خط پایان برسونه .

 2. seb5

  10

  3

  سبقت ورشتپن بدون دی آر اس با ردبول از مرسدس
  چهل دور با سافت از فتل و دروغ گفتن به تیم که همه چیز تحته کنترله در صورتی که نیست و نگه داشتن لاستیک به طور عجیب فقط از شوماخر کوچک بر مییاد این کارو انجام بده پسر انگشتیه دوست داشتنی ☝️? برا چین لحظه شماری میکنم

 3. mazroid7

  11

  4

  کاملا درست میگه مکس عزیز بنظرم برخورد مسابقه ای بود و لوییس فقط یکم عصبی شده بود که امروز از دلش درآورد( هر دوشون فوق العاده و دوست داشتنی اند ) ? ?

 4. m.amin

  6

  1

  اقا این چ وضعشه اخه.
  سایت با اینهمه مخاطب.
  نه اطلاع زمانبندی گذاشتین.تمرین اول تموم شد.هیچی.تمرین دوم داره شروع میشه بازم هیچی.
  همین الزامات اولیه رو رعایت نمیکنید.
  واقعا اگه اینقد سخته براتون چارتا ادم بیارید ک اینکارا براشون مهم باشه و سر وقت انجام شه.
  ومثل مسابقات فرمول یک که همه چیش سر ساعته شمام.دقیق باشید دیگه.
  واقعا ثابت میکنید ک سایتای ایرانیم عین خود ایرانیان.روشون نمیشه حساب کرد

  • علی احمدی

   2

   8

   دوست عزیز یکم آروم تر، تمرین اول با توجه به تایم بدی که بود و درگیری خیلی از دوستان متاسفانه گزارشش قرار داده نشد ولی زمان بندی در کانال موجوده، لینک پخش زنده قرار داده شد، جدول تایم های تمرین اول قرار داده شد و تمرین دوم هم تمام و کمال پوشش داده شد.

   • m.amin

    1

    0

    همه اینایی ک شما میگید بعد از پیام بنده بود. قبلش هیییچ خبری نبودش.بنظرم وقتی سایتی زده میشه در این سطح ک اسم اف ۱ ایران روشه.یه نفر باید باشه درگیریش کارای سایت باشه.نه وقتی ک درگیر نبود.

   • علی احمدی

    2

    0

    بله درسته تمام این کارها بعد کامنت شما انجام شد، ولی شما در نظر بگیر قسمت بزرگی از کادر ما درگیر ساخت برنامه Apex هستن که پروژه سنگینیه و علت اصلی کم کاری های اخیر هم همین بوده. سعی میکنیم از این به بعد در اسرع وقت به همه کارها رسیدگی کنیم.

  • max verstapen

   2

   3

   شما نظر نده لطفا . حرف نزنی نمیگن….. نظردانو بذار به عهده ی کارشناسا. یه دنیا ازمکس به عنوان پدیده و آینده ی فرمول یک یاد میکننن اونوقت این دوستمون بدون اینکه دلیلشونو بگن مثل مهره های شطرنج راننده هارو جابجا میکنن!

دیدگاه خود را بیان کنید