فرمول یک ایران – راننده های تیم ردبول، دنیل ریکاردو و مکس ورشتپن با توجه به شرایط آب و هوایی بحرین تنظیم مناسب خودرو را بسیار مشکل می دانند.

تنها یک دور تمرینی در شرایط زمانی مناسب برگزار خواهد شد و اختلاف دما در شب کار تیم ها را بسیار مشکل خواهد کرد. ریکاردو در مصاحبه با سایت رسمی ردبول گفت:

قطعا این یکی از دشوارترین مسابقات برای ما خواهد بود. تمرینات در گرمای روز برگزار می شوند در حالی که دور های اصلی ( تعیین خط و مسابقه ) در شب و هوای خنک تر برگزار می شوند و این موضوع پیدا کردن تنظیمات درست را بسیار مشکل خواهد کرد.

در شرایط طبیعی شما سرعت واقعی خود را در تمرینات نشان نخواهید داد ولی در بحرین شرایط به خاطر مسابقه شبانه کمی متفاوت است. این پیست برای من بسیار خوب بوده و امیدوارم امسال نیز مسابقه خوبی داشته باشم.

دنیل ریکاردو و مکس ورشتپن

دنیل ریکاردو و مکس ورشتپن

هم تیمی ریکاردو، ورشتپن نیز با اشاره به شرایط متفاوت در بحرین مشتاق بازگشت به پیست بحرین است:

من مشتاق بازگشت به بحرین هستم. من دوستانی در بحرین دارم و از رفتن به بحرین و گذراندن وقت در هوای گرم آنجا لذت می برم.

در مورد مسابقه نیز باید بگویم اختلاف زمان تمرینات و مسابقه کمی کار را دشوار خواهد کرد. شما تنها در یک تمرین باید خودرو را درک کنید چون در دیگر دور ها هوا گرم تر خواهد بود.

بحرین یک پیست تکنیکی است. تلفیقی از پیچ های سریع و کم سرعت باعث می شود رانندگی در آن بسیار سرگرم کننده باشد. همیشه رانندگی زیر نور لذت بخش است و این فرصت خیلی کم در طول فصل پیش خواهد آمد.

پیست کارتینگ بحرین یک پیست بسیار عالی است. من وقتی کمی جوان تر بودم در این پیست رانندگی کردم. این پیست در زمان خود بسیار پیشرفته بود اما مسابقه دادن در آن بسیار لذت بخش بود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

7 دیدگاه

  • max verstapen

   5

   1

   نظرت برام محترمه ولی بنظر من تکنیکال ترین و زیبا ترین پیست ، اسپافرانکوچمپ بلژیک هستش که تلفیقی از پیچهای تند و پیچهای سرعتی هستش مخصوصاً اولروژ که بی نظیره . آرزومه توی اولروژ یه بار با لافراری تخته گاز برم . ممنون میشم دوستان هم بگن کدوم پیستو بیشتر دوست دارن.

   • 77Ali

    2

    0

    ايشون گفتن يكى از زيباترين ها نگفتن زيباترين كه
    به نظر من سخير،اسپا ،موناكو، پيست روسيه و پيست برزيل از لذت بخش ترين پيست ها واسه رانندگى اند و قطعا لذت بخش ترينشون اسپاعه به نظرم

   • ...m6...

    2

    0

    بله اسپا مونزا سخیر مکزیک خیلی زیبا هستن

 1. Amirreza.sv5.kr7

  19

  1

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دست اندرکاران سایت
  قبلا بعد هر مسابقه سکانس های جالب و خنده داری میزاشتید که بیشتر کاربران هم خوششون می امد ولی الان مدت خیلی زیادی که از این سکانس ها خبری نیست ما کاربران واقعا مشتاق بازگشت این سکانس های خنده دار هستیم
  و امیدوارم این اتفاق زودتر بیفته
  با تشکر

دیدگاه خود را بیان کنید