فرمول یک ایران – به اعتقاد کارلوس ساینز پس‌ از خروج مکس ورشتپن از تورو روسو جو تیم بهتر شده است و انتقال مکس به ردبول در کل مثبت بوده است.

با توجه به استارت بدی که دنیل کویات در ردبول داشت و اختلافی که به نظر می‌رسید بین ساینز و ورشتپن به ‌وجود آمده است، تعویض کویات با ورشتپن بهترین راه به نظر می‌رسید.

وقتی که از ساینز پرسیده شد که آیا خروج ورشتپن تاثیری بر روی تورو روسو داشته است او در جواب گفت:

مطمئنا موقعیت کمی تغییر کرده است. همه چیز عوض شد و فکر می‌کنم که الان تیم به خوبی عمل می‌کند.

من و دنیل در یک مسیر حرکت می‌کنیم و تیم را به جلو هدایت می‌کنیم.

شاید این باعث می‌شود که آرام تر به نظر برسم، خودم هم نمی‌دانم. شاید هم بخاطر این که در بارسلونا بدشانسی نیاوردم این احساس را دارم.

من به خاطر آن (بارسلونا) احساس بهتری دارم، من با این تفکر به روسیه رفتم که هر اتفاقی در آن زمان ممکن بود برایم بیفتد، اما بعد از بارسلونا آرامم چون همه چیز رو به راه است.

همچنین ساینز می‌گوید که عملکردش برای تیم نسبت به قبل تغییری نکرده است اما تیم هم اکنون عملکرد بهتری دارد.

او گفت:

نحوه‌ی کار من تغییر نکرده است، مثل گذشته برای مسابقه آماده می‌شوم، همانطور به مسابقه می‌آیم، همانگونه مسابقه می‌دهم. در کل طرز تفکر من تغییر نکرده است‌.

تیم در مسیر پیشرفت قرار دارد. همانطور که گفتم موناکو یک شکست برای ما بود ولی با این وجود تیم در حال بهتر شدن است، آمدن جان (john booth) مطمئنا به ما کمک کرده است.

همه چیز به سمت هدف درستی در حال حرکت است، حتی با وجود اینکه در ۷ مسابقه ی اول آپدیتی انجام نداده ایم عقب هم نکشیده ایم.

ما ماشینی که از ابتدا داشته ایم را حفظ کرده ایم در حالی که رقبا آپدیت پشت سر آپدیت انجام می‌دهند. با این وجود جایگاه ما بین تیم ها مثل اول کار است، این نشان می‌دهد که عقب نکشیده ایم و پیشرفت خوبی داشته ایم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید