فرمول یک ایرانمکس ورشتپن هنوز نگران سرعت خودروی ردبول در کفی در مقابل تیم های مرسدس و فراری است.

پس از اتمام تست های زمستانی تأثیرگذار، بسیاری معتقدند با سبز شدن چراغ های خط استارت ملبورن، تیم ردبول آمادگی یک فصل قدرتمند در مقابل رقبا را دارد. اما ورشتپن هنوز درباره روند پیشرفت ردبول اطمینان حاصل نکرده و فکر می کند تیم هنوز قادر است چیزهای بیشتری در کفی ها به نمایش بگذارد:

ما باید منتظر بمانیم و ببینیم. خودرو در برابر سال گذشته قطعاً پیشرفت های بسیار خوبی داشته است. احساس شخصی من می گوید ما خودروی تقریباً قدرتمندی داریم.

اما باید منتظر بمانیم و ببینیم پکیج کلی ما چقدر در کفی های اینجا خوب است. قطعاً آنجا پر از عذاب خواهد بود. مطمئناً من آدم خوشبین اما واقع گرایی هستم، پس باید منتظر ماند و دید.

مرد هلندی تیم ردبول همچنین می گوید که حالا تنها به رنو وابسته نیست که یک پاوریونیت رقابتی برای آنها فراهم کند و ردبول باید تلاش سخت خود را روی شاسی ادامه دهد:

ما باید در آن (توسعه شاسی) در مقابل مرسدس و فراری بهترین باشیم. در گذشته تحقیق و توسعه میان فصل یک امتیاز خوب برای ردبول بود، اما باید منتظر بمانیم و ببینیم امسال چگونه پیش خواهد رفت.

این یک سال متفاوت است. اما من مطمئنم که تیم می تواند یک خودروی عالی بسازد و آن را ادامه دهد. اما پکیج کلی باید درست باشد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

7 دیدگاه

  • max verstapen

   2

   1

   آفرین به تو وآفرین به مکس هرچی میخوام این مکسو نادیده بگیرم نمیشه نظرات و پیش بینی های کارشناسانش باعث شده که نظر خیلی ها بهش جلب بشه یه حسی بهم میگه ۲۰۱۸ یا فتل قهرمانه یا مکس. مطمعنم ۲۰۱۸ باتجربه تر عمل میکنه و قطعا تصادفاوبرخورداش کمترمیشه تا دهن بدخواهانش رو که تنها بهونشون تصادفات مکس هستشو ببنده بنظر میرسه با اصلاحاتی که روی شاسی و آیرودینامیک ماشین وهمچنین باز طراحیه بارج برد سایدپاد فلپ جلو اسپویلر ودیفیوزر عقب ماشین ردبول انجام دادن سعی در بالابردن دانفورس واستفاده از استراتژیه گریپ حداکثری و برتری در پیچ های سرعت بالا باکمترن خوردگیه لاستبک رو دارن تا با انجام یک پیت استاپ کمتر ضعف موتور وعقب ماندگیه زمانی رو جبران کنن. به امید موفقیت ردبول

 1. cfz

  4

  0

  ادمینای عزیز فصل داره شروع میشه و طبیعتا موضوع های پربحث هم زیاد میشن خواهشا یه جا برای پست های پربحث در نظر بگیرین. با تشکر از سایت خوبتون

 2. grandsepehr

  1

  0

  ادمین یه سوال داشتم شاید اینجا جاش نباشه اما از سایت انلاین تماشا کنیم به صرفه تر است یا کارت ماهواره ای بگیریم از طریق کانال های ماهواره ای ببینیم؟؟؟

  • DR.ARDALAN

   0

   0

   طبیعتا شما با کارت خیلی به نفعتان است دوست من.
   البته من فقط جهت کمک به سوالی که فرمودین بوده، و قطعا ادمین های عزیز بهتر میدانند.
   اما برای من سایت مقرون به صرفه تر است.
   چون اینجا کانالهای خصوصی از یکماه پیش به اینطرف وحشتناک رشتونگ را بالا بردن.برای همین سایت به صرفه است، البته در مقابل هزینه کانالهای خصوصی، سرعت نت اینجا کمی حرص و عصبانیت ادم را کم میکند ،بخاطر روزبروز بالا بردن حق پخش ها.
   و این سیاست گند را المان داره دقیقا از روی خواهر خوانده اش یعنی انگلستان کپی میکند.قبلا اصلا اینطوری نبود.

   براتون ارزوی بهتربن لحظات را بهمراه با کیفبت ترین تصویر از مسابقه چه در سایت یا در ماهواره دارم.

 3. DR.ARDALAN

  0

  0

  سلام خدمت تمام عزیزان مشتاق ، که جدا از اینکه کل کل و بحث در مورد رانندگان مورد علاقه خود با هم میکنیم ، اما حداقل در یک مورد همه با هم هم نظر و هم سلیقه ایم ، انهم عشق به فرمول 1 است.
  اگر موافقید ، یک پیش بینی از مسابقه بکنیم، بدون تعصب ، طبق جیزی که تا الان دیدین، سه نفر روی سکو کیا هستن؟ سعی کنیم علاقه را قاطی نکنیم.
  بعد از چند مسابقه معلوم میشه کیا دیدشان عمیقتر و ڪاملتر است و میتوانند جلوی ورود احساس را در زمان انتخاب درست بگیرند.

  من خودم فکر میکنم،
  لوییس
  کیمی،
  مکس یا فتل

  البته تا قبل از تمرین سوم این نظرم است.

  شما چطور دوستان؟

دیدگاه خود را بیان کنید