فرمول یک ایراناریک بولیر مدیر مسابقه ای مکلارن اذعان کرد تیم امسال فرناندو آلونسو متفاوتی را می بیند و وی انگیزه زیادی دارد.

بعد از سه سال ناامید کننده با هوندا که باعث افت زیاد مکلارن شده بود، آن ها تصمیم گرفتند همکاری خود را با این شرکت ژاپنی قطع کنند و از موتور رنو استفاده کنند. این اتفاق باعث شد تا فرناندو آلونسو قرارداد خود را تمدید کند. بولیر معتقد است که این بهترین فرناندو است و وی در بهترین شرایط خود قرار دارد.

فرناندو آلونسو - روز اول تست بارسلونا 2018

فرناندو آلونسو – تست بارسلونا 2018

بولیر ادامه داد:

فرناندو را ببینید. او خیلی با انگیزه است و با شرایط متفاوت گام به سال 2018 گذاشته است. او در تست های پیش فصل قبل از ناهار و در حالی که روز رانندگی او نبود در کنار ما حضور داشت. من به خاطر می آورم که در سال گذشته او هنگام غروب به جمع ما می پیوست ولی الان قبل از صرف ناهار کنار ماست.

بله واقعا او خوشحال است. او یک راننده بزرگ است همیشه خواهان بهترین بهترین هاست و عطش وی پایانی ندارد و بیشتر و بیشتر می خواهد.

فرناندو امسال ذهنیت متفاوتی دارد. او زمان زیادی را در کنار ما می گذراند حتی در روزهایی که او قرار نبود رانندگی کند. او خیلی علاقه مند به کارهای ماست و ما را حمایت می کند.

فقط آلونسو از تغییر موتور به رنو خوشحال است چون می داند موتوری در عقب ماشین خود دارد که توانایی برنده شدن را دارد. درست است که شاید بهترین موتور نباشد اما به اندازه ای قدرت دارد تا بتواند برای سکو و برنده شدن در مسابقات بجنگد.

واضح است که تمام تیم روحیه بالایی دارند و مقداری هیجان زده هستند. می خواهم اذعان کنم که در سه سال گذشته تحت تاثیر تیم قرار گرفتم چون همه روحیه خود را حفظ کردند و تلاش کردند بهترین ماشین را فراهم کنند و تغییرات بسیار بزرگی اتفاق افتاده است. ما در تیم مسابقه مکلارن باید ذهنیت خود را بازیابی می کردیم تا بتوانیم عملکرد مناسب ماشین جدید خود را بیابیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

8 دیدگاه

  • max verstapen

   1

   0

   امیدوارم بجای آلونسوی متفاوت مکلارن متفاوتی ببینیم چون آلونسو کارشو بلده این ماشینه که گندمیزنه به مسابقه . برعکس مرسدسو همیلتون که لامصب ماشین عالیه و همیلتونم که فقط گازوتخته میکنه واین کفی ۱۲۰۰ متری هم تموم نمیشه???????

 1. REZA.M

  11

  2

  بزرگ ترین اشتباه آلونسو ترک فراری و رفتن به مکلارن بود.هوندا سه سال از عمر آلونسو رو تباه کرد.حالا هم با رنو اگه شاسی و آیرودینامیک خوبی داشته باشن نهایتش تو دو مسابقه برنده شدن.واقعا آلونسو و فتل بهترین های حال حاضر فرمول یک هستن و سطح رانندگیشون در حد قهرمانیه.ولی حیف که ماشیناشون در حد قهرمانی نیست.

 2. daniel65

  8

  0

  سلام .میخاستم یه پیشنهاد بدم ک در طول مسابقه مکالمات رادیویی ک تیمها با رانندهاشون انجام میدن را اگه میشه ترجمشو انلاین بذارین تو گروه تلگرامتون.و بازم دمتون گرم ک همچنین گروه و سایتی واسه ما دوستاران F1 دارین

  • علی احمدی

   4

   0

   علیک سلام. گزارش مسابقات به صورت زنده در کانال تلگرام قرار میگیره و سعی میشه ترجمه مکالمات رادیویی هم قرار داده بشه، بعد از مسابقه هم ویدیو از مکالمات رادیویی مسابقه همراه با زیرنویس در کانال قرار میگیره.

دیدگاه خود را بیان کنید