فرمول یک ایران – تیم ردبول امیدوار است که در اولین مسابقه فصل 2018 فرمول یک به یک موفقیت آنی دست یابد.

در مسابقه استرالیا سال گذشته مکس ورشتپن مسابقه را پشت سر ماشین های فراری و مرسدس در مکان پنجم به پایان رساند اما دنیل ریکاردو به دلیل مشکل پاور یونیت مسابقه را به پایان نرساند. راننده ی استرالیایی گفت:

ملبورن 2017 ترکیبی از اشتباهات و بدشانسی های من بود. در تعیین خط تصادف کردم و برای مسابقه نیز مشکل داشتم. همگی دست های خود را بالا بردیم و گفتیم “تقصیر من بود”.

2018 قطعا زمان این است آنچه را که مستحق آن هستیم را بدست آوریم.

یا آنچه را که برای آن آمدیم، بدست آوریم، این لفظ بهتری است.

من تا شروع فصل جدید نمی توانم صبر کنم. به نسبت سال گذشته در چنین زمانی، RB14 در مقایسه با RB13 بسیار متفاوت است، به دلیل اینکه نسبت به سال گذشته تغییرات آیرودینامیکی کمتری داشته ایم.

ماشین های جدید بسیار سریع هستند.

مکس ورشتپن و دنیل ریکاردو

مکس ورشتپن و دنیل ریکاردو

ورشتپن نیز امیدوار است که تیم با توجه به زمان باقی مانده، یک بهبود بزرگ داشته باشد:

ما امیدواریم که امسال یک قدم بزرگ رو به جلو برداریم و از ابتدا رقابتی باشیم. داشتن یک ماشین سریع از مسابقه اول و ادامه دادن به همین روند در ادامه ی فصل، عالی خواهد بود.

آلبرت پارک ساده ترین پیست برای سبقت گیری نیست، ما تمام سعی خود را به کار خواهیم گرفت اما استراتژی ها به اندازه ی کافی مناسب نیستند.

و بیشتر پیچ های منتهی به مستقیمی، 90 درجه هستند که سبقت را مشکل می کند.

درختان اطراف پیست گاهی اوقات نشانه های نقطه ترمز گیری شما را با سایه ها می پوشانند. این موارد در یک پیست خیابانی کاملا عادی است اما کارها را برای ما به چالش می کشد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

 1. cfz

  2

  2

  یه پیشنهاد به مدیران سایت داشتم اینکه پست های بربحث و پربازدید رو یه جا این گوشه کنارها براش درست کنن بنظرم خیلی بهتر میشه. یا مثه کاری که طرفداری میکنه

 2. max verstapen

  2

  0

  من هم به ردبولا خیلی امیدوارم تعصبی ترین طرفدارای مرسدسم قبول دارن که خیلی دیگه یکنواخت شده من مشکلی با پیشرفت مرسدس ها ندارم اما امیدوارم بقیه تیم ها مخصوصا ردبول چندبرابر پیشرفت کرده باشن که این فاصله با مرسدس کمتر بشه وبلاخره شاهد یه فصل جذاب باشیم .

دیدگاه خود را بیان کنید