فرمول یک ایراناستبان اکون معتقد است اگر بتواند در این فصل مدیران مرسدس را تحت تأثیر قرار دهد، در آینده فرصت های فراوانی را به دست خواهد آورد.

این دومین فصل حضور راننده ی فرانسوی در فرمول یک است و اگرچه او برای فورس ایندیا رانندگی می کند اما به دنبال یک تیم بزرگ تر به نام مرسدس است.

استبان اکون و توتو ولف

استبان اکون و توتو ولف

با توجه به اینکه صندلی مرسدس برای فصل 2019 خالی خواهد بود، اکون امیدوار است با یک فصل خیره کننده، درهای این تیم به سوی او باز شود:

من فکر می کنم امسال یکی از مهم ترین سال های زندگی حرفه ای من است.

بعد از یادگیری چیزهای بسیاری در سال گذشته، همه انتظار دارند تا خودم را اثبات کنم، که این کاملا طبیعی است.

این همان کاری است که روسای من به دنبال آن هستند.

زندگی حرفه ای من توسط مرسدس مدیریت می شود، بنابراین کارفرمایان من اهدافی را برای امسال تعیین کرده اند و من باید به آنها احترام بگذارم.

من احساس می کنم اگر در اینجا کار بزرگی انجام دهم همیشه فرصت های فراوانی وجود خواهد داشت، اما در حال حاضر من بر روی فورس ایندیا کاملا متمرکز هستم و این مهم است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

  1. max verstapen

    12

    11

    ضمن تبریک سال نو به همه ی بچه های سایت فرمول یک (f1 iran) باتوجه به اتمام قرارداد ریکیاردو در پایان ۲۰۱۸ مطمعنا مرسدس نگاه ویژه ای به دنیل خواهد داشت. با فرض اینکه همیلتون مثل روزبرگ همه رو شگفت زده بکنه و اعلام بازنشستگی کنه فکرمیکنم انتخاب کردن دنیل برای صندلی۱ مرسدس عاقلانه ترباشه . بهرحال انتخاب اوکون درصورتی خواهد بود که مرسدس نگاه بلندمدت به قهرمانی فرمول یک داشته باشه .

دیدگاه خود را بیان کنید