فرمول یک ایران – اریک بولیر مدیر فنی تیم مک لارن پیشرفت تیمش را در تمرینات پیش فصل نقطه مثبتی در ابتدای همکاری این تیم و رنو می داند.

در ابتدای تمرینات پیش فصل همانند گذشته مک لارن تمرینات خود را با مشکلات فنی آغاز کرد و مشکل دوام تقریبا در هر دور این مشکل مشخص بود. فرناندو آلونسو روز پایانی تمرین در کمتر از 5 دور به مشکل فنی مواجه شد و تیم با تلاش خودرو را آماده کرد و او توانست با اختلافی حدود 0.563 ثانیه در رده دوم بعد از رایکونن فنلاندی راننده تیم فراری قرار گرفت.

بولیر در مصاحبه با اسکای اسپرت نیوز گفت:

وقتی فرناندو از خط پایان عبور کرد بسیار خوشحال بودیم. او روحیه خیلی خوبی داشت و ما واقعا به چنین عملکردی قبل از شروع فصل نیاز داشتیم. ما در تلاش هستیم تا مکلارن را به جایگاهی که مستحق آن است برسانیم. شما نمی توانید یک خودرو را در یک روز طراحی کنید اما ما همچنان مثل سابق در آماده کردن خودرو سریع و حرفه ای هستیم.

اریک بولیر مدیرفنی تیم مکلارن هوندا

بولیر همچنین اصرار دارد که مشکلات تمرینات پیش فصل بسیار جزئی بوده و دلیل آن فقط تعویض موتور در فصل 2018 بوده است:

ما می خواهید رقابتی باشیم و به لیمیت های خود برسیم. با تغییر موتور ما کمی از نظر زمان تحت فشار بودیم و این مشکلات جزئی در ابتدا کاملا طبیعی است. ما پیشرفت داشتیم اما هنوز هم رقابت قهرمانی بین مرسدس، فراری و ردبول هست. تیم های هاس و رنو بسیار خوب ظاهر شده اند و این رقابت نفس گیری را در میانه جدول بوجود می آورد جایی که ما دوست داریم برترین تیم باشیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. sanchez

  6

  11

  پیشرفت؟ ???
  میگه مشکل از تعویض موتور بوده، پس چی شد که تورو روسو با هوندایی که همه مشکلات رو از چشمش میدیدن انقدر پیشرفت کرده تو همون مدت؟
  مکلارن عزیز از خواب زمستونی بیدار شو…

 2. Red revolution

  2

  0

  چیزی که مسلمه اینه که جایگاه چهارم امسال مدعی زیاد داره اول از همه رنو بعد مکلارن و در اخر هاس،فورس ایندیا هوندا ، به شخصه امیدوارم نارنجی ها جای صورتی ها رو بگیرند

دیدگاه خود را بیان کنید