فرمول یک ایران – کلر ویلیامز هشدار داد که اگر مک لارن قصد فریب اسپانسرهای این تیم را داشته باشد، متهم به دست درازی و آغاز یک جنگ خواهد بود.

مک لارن در روند بازسازی و افزایش اعتبار خود پس از سه سال ناکامی با هوندا است و در آخرین تلاش خود با پتروبراس قرارداد همکاری امضا کردند. این شرکت برزیلی همچنین قرارداد بلند مدت فنی را با ویلیامز بسته بود اما این توافق در سال ۲۰۱۶ به پایان رسید.

در همین حال، ویلیامز نیز اعلام کرد که در پایان سال 2018 به همکاری طولانی مدت خود با مارتینی پایان خواهد داد و این شرکت فرمول یک را به طور کامل ترک خواهد کرد.

ماشین FW40 تیم ویلیامز

گزارش ها حاکی از آن است که مک لارن قصد دارد تا به شرکای ویلیامز دست درازی کند اما مدیر این تیم حاضر به عقب نشینی نیست و برای تک تک حامیان مالی خود مبارزه خواهد کرد:

من فکر می کردم مک لارن و ویلیامز توافق داشتند که هرگز این کار را انجام ندهند و فرانک و ران قطعا به آن پایبند بودند.

این یک کسب و کار دشوار است و هر کس به فکر خودش است، اینطور نیست؟ از دیدگاه من، باید کاری که لازم است را انجام دهیم تا مطمئن شویم که شرکای ما به تیم دیگری نمی روند. این مسئولیت بر عهده ماست.

اگر آن ها در پایان به تیم دیگری بروند، احساس می کنم که ما کار کافی برای ماندن آن ها را انجام ندادیم.

زاک [براون] می تواند تلاش کند اما او با این کار یک مبارزه را بر روی دست خود می گذارد، من به آسانی حامیان مالی را از دست نمی دهم، آنها نیروی حیاتی ما هستند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید