فرمول یک ایران – تیم فورس ایندیا، یک ساعت قبل از شروع تست‎های پیش فصل بارسلونا، از ماشین خود برای فصل 2018 به نام VJM11 رونمایی کرد.

این ماشین، همانند ماشین سال گذشته، لباسی صورتی بر تن دارد که مربوط به اسپانسر تیم می‎باشد، هرچند، در مقایسه با ماشین سال گذشته، دارای رنگ سفید بیشتری در بخش موتور، باله عقب و اطراف کاکپیت است.

ماشین فرمول یک فورس ایندیا VJM11

ماشین فرمول یک فورس ایندیا VJM11

در اولین روز تست بارسلونا، راننده تست تیم، نیکیتا مزپین، پشت فرمان ماشین جدید تیم فورس ایندیا خواهد نشست. در روزهای بعدی تست نیز رانندگان اصلی تیم، سرجیو پرز و استبان آکون، ماشین VJM11 را محک خواهند زد.

قرار بود که راننده ذخیره تیم فورس ایندیا، نیکولاس لطیفی، نیز در این تست‎ها حضور یابد ولی او خبر داده که هفته گذشته، عفونتی شدید سبب بستری شدنش در بیمارستان شده و فعلا، در خانه در حال بهبود است.

تیم فورس ایندیا در دو فصل اخیرش در مسابقات فرمول یک، در جدول قهرمانی تیم‎ها، به رده چهارم دست یافته بود. پس از اینکه شایعاتی در مورد فروش این تیم به گوش رسیده بود، تیم فورس ایندیا تاکید کرد که به هیچ عنوان قصد فروش ندارد. علاوه بر این، احتمالا نام تازه‎ این تیم نیز به زودی مشخص خواهد شد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

 1. Ssj 110

  3

  0

  ترکیب رنگ ماشین فورس ایندیا واقعا خاصه تو مسابقه کاملا متمایزه.
  فقط یه سوال، ردبول چرا رنگ ماشین خودش رو عوض کرد؟؟؟
  ترکیب آبی و سفید خیلی تک شده بود مخصوصا الان که رنگ قرمز تو ماشینا زیاد به چشم میخوره.

دیدگاه خود را بیان کنید