فرمول یک ایران – مدیر فرمول یک، چیس کری می گوید که وقتی صحبت از منافع طرفداران این ورزش است، موضع لیبرتی مدیا برای تیم ها، حتی برای فراری، غیر قابل مذاکره است.

لیبرتی هنوز پلتفرم مقررات ورزشی فصل 2021 را نهایی نکرده است و زمینه تفاهم بین چشم انداز این کمپانی و انتظارات تیم ها بسیار دور از دسترس است. لیبرتی همچنین عنوان کرد حتی با تهدید های فراری برای ترک این ورزش، تغییری در موضع آن ها ایجاد نخواهد کرد:

فراری دارای اهمیت منحصر به فردی بوده و یک تیم افسانه ای است، اما باید مانند همه ی تیم های دیگر با آن ها رفتار شود.ما می خواهیم آنها بخشی از این ورزش باشند، ما می خواهیم ورزش را برای بهتر شدن تغییر دهیم و تغییری در تیم ها ایجاد نکنیم.

توافق ها می توانند به دست آیند، اما هدف اصلی غیر قابل مذاکره است؛ منافع و علاقه طرفداران!

ما باید نمایش های داخل پیست را بهبود ببخشیم، [تغییرات] آیرودینامیک کمکی نمی کند و من گفته ام که این موضوع در برخی پیست ها نیز خود به عنوان یک مشکل است.

چیس کری-گرگ مافی

چیس کری و گرگ مافی – لیبرتی مدیا

کمی بعد از گذشت یک سال از مدیریت لیبرتی مدیا، کری می گوید به طور کلی از نتایج دوازده ماه گذشته خوشحال است:

در ابتدا اولویت بررسی بخش های سازمانی بود و ما این کار را انجام دادیم.

سپس ما می خواستیم هوای تازه ای به اطرافمان تزریق کنیم، زیرا تنها چیزهای منفی شنیده می شد – مانند زمانی که برنی گفت که برای تماشای یک مسابقه هم پول خرج نخواهد کرد.

اکنون همه چیز بیشتر باز است، فعالیت های اجتماعی زیادی وجود دارد، قیمت بلیت کاهش یافته و ما جاهایی برای سرگرمی طرفداران ایجاد کرده ایم. همه این ها به تغییرات سرعت می بخشند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

 1. محسن

  12

  3

  یه چیزی بگو بگنجه
  فراری مثه رئال تو لالیگاست
  نباشه چه جذابیتی داره این لیگ ؟
  شما میخوای فراری رو از این رشته کنار بزاری بر فرض لامبورگینی هم جایگزینش بشه چند سال طول میکشه تجربه و علم و فن فراری رو تو این رشته بدست بیاره ؟ یه شبه ؟

 2. Farid

  3

  1

  دوست عزیز فراری اینقدر قدرت و عوامل تو فیا و … داره که امکان نداره بدون در نظر گرفتن نظرات و منافعش اهداف بلندمدت تعیین کنن. تنها تیمی که یه جای دیگه غیر از لیبرتی مدیا و f1 میتونه مسابقات مشابه راه بندازه و f1 رو نابود کنه فراریه

دیدگاه خود را بیان کنید