فرمول یک ایرانلنس استرول راننده جوان تیم ویلیامز امیدوار است که برای پیشرفت در فرمول یک به جای سباستین فتل بتواند از لوئیس همیلتون الهام بگیرد.

استرول باتجربه ترین راننده ی ویلیامز در فصل 2018 فرمول یک است و سرگی سیروتکین نیز هم تیمی تازه کار او خواهد بود.

لوییس همیلتون و لنس استرول - گرندپری آذربایجان 2017

لوییس همیلتون و لنس استرول – گرندپری آذربایجان 2017

راننده ی کانادایی می خواهد در هنگام تقابل با فشار ها مانند همیلتون عمل کند:

شما در مسابقات قهرمانی فصل گذشته مشاهده کردید که لوئیس چگونه فشارها را کنترل کرد، سباستین شکست خورد، اما لوئیس قادر بود که انتظارات را برآورده کند.

ماشین او همیشه شرایط آسانی برای رانندگی نداشت، مرسدس در چند مسابقه دچار مشکل شده بود. اما او موفق به مدیریت آن شد و توانست حداکثر امتیاز ها را از آن مسابقات کسب کند. او در تمام طول سال ثبات داشت.

او واقعا بر همه چیز کنترل داشت و مصمم بود تا در هر هفته تمام امتیازها را کسب کند. او واقعا لیاقت آنچه که کسب کرد را داشت. او بسیار بااستعداد است و امیدوارم بتوانم نیمی از موفقیت های او را در زندگی حرفه ایم داشته باشم.

لوئیس همیلتون و سباستین فتل بر روی چهار قهرمانی مسابقات برابر هستند و ممکن است در فصل 2018 یک بار دیگر شاهد رقابت آن ها برای کسب برتری در تعداد قهرمانی باشیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

23 دیدگاه

 1. Ssj 110

  11

  10

  یادش بخیر 2017 طرفدارا فراری از تعطیلات تابستونه داشتن رو مسابقه سنگاپور حساب باز میکردن ولی تو اون جایزه بزرگ بدجور ورق برگشت همیلتون جسورانه واسه مقام اول رفت.از فرصت ها نهایت استفاده رو برد.?

 2. Farid

  25

  13

  همین مونده بود که تو درباره ی بهترین راننده دنیا نظر بدی!!! اصلا تموم کارشناسا و طرفدارا و رانندگان منتظر بودن تا جنابعالی تکلیف رو مشخص کنی (!!!) و بگی کی بهتره!!! اخه پشمک طرف با موتور رنو ۴ بار قهرمان جهان شده. با فراری ۲۰۱۷ در استانه قهرمانی یود که ماشین بازی در اورد و…. تو چی میگی این وسط!!!! وقتی یه f14 مشغول پرواز و مانوره یه عمله نمیاد پا برهنه بپره وسط و بگه بیلم کو !!!!!!

  • king max

   11

   7

   ینی شما از کسی ک میلیون ها پول خرج کرده و تجربیات فراوان در رانندگی و امادگی ذهنی داره و قهرمان فرمول 3 هست اطلاعاتت بیشتره ک میگی تو دیگه چی میگی؟؟ ما ایرانیا کی هستیم واقا!!

  • DR.ARDALAN

   4

   2

   شما بعنوان بهترین انتخابش کردی؟
   تا انجاکه اعلام کردن همیلتون یعنوان بهترین راننده انتخاب شد.
   مورد بعدی، یعنی شما اینقدر اعتماد به نفس داری که خودت را از استرول بالاتر میدانی در مبحث رانندگی؟ اگر اون این حرف را بزند به شما منطقی است اما شما به اون بزنی بیشتر لطیفه است.
   راننده واقعی را همه دوست دارند.
   کدام حرفش غیرواقعی بود؟
   کاملا درست گفت.
   چه عکس جالبی هم انتخاب شده بود، با همیلتون در باکو.
   جایی فتل نشان داد، چرا شاخه ای در پزشکی بنلم متخصص اعصاب وجود دارد.
   موفق باشید.

   • SP7779

    2

    3

    Backup 44
    بازم بهترین ماشین؟!؟!؟شوخی میکنین یا واقعا اینقدر بی منطقین؟!
    2010تا2013ردبول فقط شاسی بهتر داشت نه انجین
    انجین همه در یک حد ولی بازم دارای اختلاف بود ک فراری بهترین و بعدش مرسدس و در اخر رنو
    ی نکته جالب هم هست اینه که سب بخاطر ماشین قهرمان شده ولی قهرمانی های الکی Mr Backupبخاطر نبوغ بوده و هیچ ربطی ب دوران طلایی موتور مرسدس نداره

  • Fastboy 44

   2

   0

   Honestly SP7779
   شما فکر میکنید حتی اگه شوماخر که همه ما به عنوان یکی از (شاید) بهترین راننده تاریخ یاد میکنیم میتونست با ماشین مانور( مثلا !!!!!!) قهرمان جهان بشه؟؟!!
   در مورد backup هم باید بگم شما راست میگی وتل اگه تو اون شرایط جای لوئیس بود بکآپ نمیکرد از عقب میکوبوند به ماشین جلوی به جای بکآپ کردن!!!!!!!!
   آخه چرا اینقدر خودشو عذاب بده وتل ی راست بکوبونه به جلویی و بگه:
   ???!!!when did i do the dangerous driving,then

   • SP7779

    1

    1

    دیدیم ک توی بننتون قهرمان شد؟!
    ماشین نقش داره نمیگم نه ولی منطقی نگاه کنین
    ردبول2010تا2013ومرسدس2014تا2017
    حتی مکلارن توی اوج2007و2008 و سالهای بعدش.
    اشتباه کردی!!مگه لوییسه ک بزنه به نیکو اونم از عقب!؟
    2010و2012برو ببین چطوری رانندگی کرد سب در تقابل با الونسو

 3. REZA.M

  12

  5

  وقتی این خبر رو دیدم نزدیک بود سر خودمو گاز بگیرم.آخه کسی نیست بگه بچه کسی ازتو نظر خواست؟ اصلا در حدی نیستی که بخوای در مورد سب نظر بدی.وقتی تو فصل جدید دهن همتونو سرویس کرد اونوقت حساب کار دستت میاد.(البته به شرط یه ماشین خوب)

دیدگاه خود را بیان کنید