فرمول یک ایرانفرناندو آلونسو از علاقه خود به استفاده از رنگ نارنجی برای ماشین فرمول یک 2018 مکلارن پرده برداشت و بیان کرد دوست دارد مشابه با ماشین ایندی500 فصل قبل خود باشد. 

فرناندو آلونسو که برای اولین بار در مسابقه ایندی 500 شرکت کرده بود، توانست با آن ماشین نارنجی 27 دور پیشتاز باشد تا اینکه دچار مشکل موتور شد و نتوانست ادامه بدهد.

آلونسو در کنفرانس مطبوعاتی ناسکار بیان کرد:

من هر رنگی را دوست دارم اما نارنجی بخشی از DNA مکلارن است و این باعث خوشحالی خواهد بود که مانند ماشین ایندی 500 ، ماشین فرمول یک ما نیز دارای رنگ نارنجی باشد.

آلونسو در پاسخ به شرکت مجدد وی در مسابقه ایندی 500 گفت:

من به ایندی 500 علاقه دارم. فصل قبل تجربه فوق العاده ای بود و تمایل به تکرار آن دارم. با توجه به حضورم در مسابقه موناکو، در سال 2018 این امر غیر ممکن است اما بعد از ترک فرمول یک علاقه دارم تا آن را تجربه کنم. نمی دانم که آیا این اتفاق در سال 2019 خواهد افتاد یا نه، اما من بهترین تلاش خود را برای بازگشت خواهم کرد.

فرناندو آلونسو در ایندی500

فرناندو آلونسو در ایندی500

در ابتدای ماه قبل، زاک براون مدیر مکلارن اذعان کرد که ماشین مکلارن از نظر طراحی بیشترین تغییر را در میان ماشین های سال 2018 خواهد کرد. وی علاقه مند است تا نشان و نماد مکلارن را دوباره تعریف کند و تغییر موتور از هوندا به رنو نیز بخشی از این فرآیند بود.

براون گفت:

ماشین ما مشابه فصل قبل نخواهد بود. تمام نشان ها و ظاهر مکلارن تغییر خواهد کرد و به سطح جدید و هیجان انگیزی خواهد رسید. می دانیم که بیشتر تیم ها چه ظاهری خواهند داشت. ما امیدواریم که مردم بیشتر تغییر را در ماشین ما در مسابقه استرالیا ببینند. کاری که مکلارن در سال های گذشته از رسیدن به آن ناکام بوده پیشتازی در مسابقات بوده است. پس ما نیاز داریم که گامی به سوی جلو برداریم تا همان مکلارنی شویم که همه از ما انتظار دارند. مکلارن در گذشته همواره مدعی بوده است و ما می خواهیم به آن دوران بازگردیم و من فکر می کنم در مسیر درست قرار داریم. علاقه داریم که در طراحی ماشین خود از جمله ‘به تاریخ ما بپیوندید’ استفاده کنیم اما تصمیم نهایی را حامیان مالی ما خواهند گرفت.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید