مجله خودرو ایران – پورشه 911 GT3 Touring Package بر روی ایده ای خاص از انواع پورشه های 911 Carrera RS ساخته شده است. پورشه 911 Carrera RS در دو مدل متفاوت عرضه شده : تورینگ و اسپرت سبک وزن. مدل تورینگ دارای طراحی داخلی مجلل ، رادیو و انواع امکانات به روز آن زمان بود در حالی که مدل اسپرت یک ماشین مسابقه بود که فقط در جاده مجوز تردد داشت!

تفسیر مدرن از مدل تورینگ خلق و خوی ماشین است نه امکانات و تمرکز بر مقوله  آسودگی و آسایش راننده! برای مثال این مدل با کنار گذاشتن بال عقب حس آشنای پورشه را از دست داده که این فقدان در مدل  R 911 هم محسوس است.

پورشه 911 GT3 تورینگ دارای موتور 6 سیلندر 4 لیتری با تنفس طبیعی است که 500 اسب بخار قدرت و 460 نیوتون گشتاور تولید می کند. با توجه به وزن 1413 کیلوگرمی آن صفر تا صد را در 3.9 ثانیه و صفر تا دویست را در 11.5 ثانیه ثبت می کند. اگر پای خود را روی پدال نگه دارید می توانید به سرعت 319 کیلومتر بر ساعت نیز برسید.

پورشه 911 GT3 Touring Package

2018 Porsche 911 GT3 Touring Package

این مدل با گیربکس 6 سرعته دستی ارائه شده که مانند PDK سریع نیست اما هیجان بسیار بیشتری در رانندگی دارد. شاسی اسپرت آن 25 میلیمتر از سطح عادی پایین تر است. سیستم ترمز پیشرفته با دیسک 380 میلیمتری قدرت فوق العاده ای در متوقف کردن اتومبیل دارد. بال عقب با اسپویلر طویل 911 Carrera که یک فلاپ گارنی هم به آن اضافه شده جایگزین شده اما پایداری و تعادل ماشین به لطف قوص چرخ های بزرگ این خودرو از دست نمی رود.

تمامی دکمه های تنظیم از قبیل باز شدن فلاپ اگزوز و تنظیم حالت اسپرت در دسترس شماست بدون اینکه لحظه ای تمرکز خود بر جاده را از دست بدهید. صندلی های اسپرت چرمی فوق العاده ای که از باقی اتومبیل های اسپرت راحت تر هستند ولی برای رانندگی در جاده راحت نیستند چون قابلیت تنظیم ندارند!

در این خودرو شما انگار دقیقا بر 911 GT3 سوار هستید و با وزنی سبک تر از GT3 PDK لبخند رضایتی  عمیقتر بر صورت شما نقش می بندد در هر سانتی متری از خیابان که با آن طی می کنید. این لذت نیز دوچندان می شود وقتیکه فرمان محور عقب به فرمان پذیری هر چه بیشتر ماشین کمک می کند.

پورشه 911 GT3 Touring Package یک ماشین اسپرت فوق العاده جذاب ، صدای عالی ، موتور زیبا و فرمان پذیری فوق العاده است!

 

پورشه 911 GT3 Touring Package

2018 Porsche 911 GT3 Touring Package

 

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید