فرمول یک ایران – اگر چه رنو در نیمه دوم فصل گذشته روز‌های پر سر و صدایی در ارتباط با موتور‌های خود گذراند، اما مک‌لارن اطمینان دارد آن‌ها اقداماتی برای رفع مشکلات انجام داده‌اند.

با جایگزین شدن رنو برای تامین موتور‌ها در فصل جدید مسابقات، مک‌لارن امیدوار است به سرعت و ثبات بهتری به نسبت زمانی که با هوندا همکاری داشته‌اند، دست یابد، هرچند رنو در نیمه دوم فصل قبل عملکرد همیشگی را نداشت به طوری که با تیم تورو روسو هم وارد مسائل حاشیه‌ای شد. با وجود مشکلات این کمپانی سازنده موتور، که بر عملکرد تیمی ردبول و رنو هم تاثیرگذار بود، اریک بولیر مدیر مسابقات تیم مک‌لارن باور دارد که این کمپانی فرانسوی در سال جدید به شرایط ایده‌آل دست پیدا خواهد کرد.

مک‌لارن رنو ۲۰۱۸

اریک بولیر اضافه کرد:

نگرانی؟ به هیچ عنوان. رنو اقدامات لازم را انجام داده و تلاش زیادی برای پیشرفت و حل مشکلات انجام داده است. تیم مک‌لارن هم برای تطبیق دادن هرچه بهتر خودرو‌های خود با موتور‌های رنو، در برطرف کردن مشکلات با این کمپانی همکاری می‌کند و عوامل تیم در طول تعطیلات به صورت داوطلبانه فعالیت خواهند کرد. همه خبر انتقال رنو به تیم ما را مثبت ارزیابی کرده‌اند و ما در حال حاضر به طور کامل با کمپانی تامین کننده موتور‌هایمان کار می‌کنیم.

او همچنین این موضوع که رقابت با تیم‌های ردبول و رنو با موتوری مشابه دشوار خواهد بود را رد کرد و گفت:

این شرایط برای تیم ما انگیزه خواهد بود. ما فشار مضاعفی را در این خصوص احساس نمی‌کنیم. تیم با داشتن رقبایی قوی مانند ردبول و رنو انگیزه پیدا کرده است. مک‌لارن برای عملکرد مثبت و ترقی در فرمول یک حضور دارد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  • max verstapen

   2

   9

   بیگ لایک . با اینکه طرفدار آلونسو هستم ولی حقیقتا نمیشه از انگیزه ی جوونترها واسه رقابت و قهرمانی غافل شد روزبرگ همیلتوت وفتل هم دربسیاری از موارد باموتور قویتر درگیری و جنگ برسر رده رو به مکس واگذار کردن فیلمها وکلیپهاشم توی یوتیوب هست بریدنگاه کنید چه برسه به آلونسوکه دربهترین شرایط موتوریکسانی با ورشتپن خواهد داشت. طبق معمول جمله ی تکراریمو میگم تعصبی برخورد نکنید حقیقت اینه دوره ی جوونترها شروع شده

دیدگاه خود را بیان کنید