فرمول یک ایران – ژاک ویلنوو یک بار دیگر لنس استرول را مورد انتقاد قرار داد و معتقد است که هم وطنش هیچ استعدادی برای مسابقه دادن در فرمول یک ندارد.

قهرمان جهان در سال 1997 از زمان پیوستن استرول به تیم ویلیامز به شدت از این راننده انتقاد کرده و معتقد است که او به شهرت این تیم آسیب خواهد زد:

حتی ماسا نیز از لنس استرول سریع تر بوده است.

سکو او در باکو نمی تواند مرا قانع کند که این موفقیت یک خوششانسی محض نبوده است.

ژاک ویلنوو

ژاک ویلنوو

ویلیامز هنوز هم تیمی استرول برای فصل 2018 را انتخاب نکرده اما ویلنوو حدس می زند که پول یک بار دیگر عامل تعیین کننده ای در انتخاب راننده دوم باشد:

آنها قبلا روح خود را به لارنس استرول میلیاردر فروختند، کسی که فقط به پسرش توجه دارد.

لوئیس همیلتون و والتری بوتاس - مسابقه گرندپری ایتالیا 2017

لوئیس همیلتون و والتری بوتاس

ویلنوو در ادامه گفت که عملکرد والتری بوتاس در 2017 با توجه به قدرت موتوری که در اختیارش بود، مایه شرمساری است و معتقد است که او در حال حاضر یک همکار خوب برای لوئیس همیلتون است:

مرسدس قهرمان شد زیرا آن ها هنوز هم بهترین موتور را در اختیار دارند، اما فقط همیلتون توانست با آن برتری پیدا کند.

عملکرد بوتاس تقریبا شرم آور بود. او چیزی بیشتر از یک راننده شماره دو نیست.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

11 دیدگاه

 1. Yasiin

  8

  6

  ببینید کی داره دم از ماشین و مهارت میزنه. مطمئنا استعداد استرول و بوتاس از هرکی بهتر نباشه از تو بهتره جناب قهرمان.سال 97 مایکل با ماشین صدبار ضعیفتر شکستت داده بود اگه اونش اشتباه رو تو خرز نمیکرد الان زبونت اینقد دراز نبود.

   • Yasiin

    7

    8

    Reza. M: همین ک ماشین فراری رو ضعیفتر خطاب کردی مشخص میکنه سطح درکت رو. جهت یاداوری بیشتر برو بدشانسی های همیلتون و فتل رو از اول فصل حساب کن ببین حق کدومشون بوده قهرمانی.

   • SP7779

    8

    1

    بدشانسی همیلتون؟!
    نکنه سیفتی کار چین رو میگی
    یا استارت بد توی بحرین
    یا استراتژی خوب توی اسپانیا
    یا تعیین خط روسیه و موناکو ک نتونست خوب باشه ولی توی ریس…
    حوصله نوشتن همش رو نداشتم
    فقط همین ک ماهایی ک میگیم فراری ضعیف بود درکی نداریم و شما الهه درک فرمول یک
    خوب شد؟!

   • Yasiin

    3

    4

    Sp:استارت بد توی بحرین و استراتژی اسپانیا چه ربطی ب بدشانسی داره؟? فتل یه تعیین خط مالزی بدشانسی اورد و ریس ژاپن سنگاپور هم ک مقصر بود خودش.لویسم باکو و پنالتی اتریش و تصادف مکزیک ک باعثش خود فتل بود تعیین خط موناکو و مشکل حرارت انجین تو روسیه.در کل فتل یکم بیشتر امتیاز از دست داد ولی سر انگشتی هم حساب کنی میبینی ک تو قهرمانی تاثیر نداره. اینا رو ولش کن از خرابی های 2014 بگو؟ گفتی ک رزبرگ با خرابی ها هم خواب شده بود نه؟ ? ?

   • SV5

    4

    1

    که بدشانسی های فتل فقط تو مالزی و ژاپن بود! خب، از اول شروع میکنیم، سیفتی کار چین که فقط به ضرر فتل شد، بارسلونا که فاصله 8 ثانیه ای قبل پیت استاپ یهو نیست و نابود شد، راننده های لپی تو روسیه مث ماسا و ساینز که کاملا به ضرر فتل بودن و هر کدوم یه ثانیه به بوتاس کمک کردن، پنچر شدن تایر تو سیلوراستون، مشکل فرمان تو مجارستان(که به کمک کیمی خوشبختانه تاثیری ایجاد نکرد)، مالزی و ژاپن، البته که اینا همش تقصیر فتله(!!!!!!!!!)

   • SP7779

    2

    0

    sv5عزیز حرفی نذاشتی برای هیچکس ولی بازم همیلتون فن ها میان.
    سنگاپور2014:چطور استارت ریس ژاپن رو ربط دادین ب عدم ریکاوری همیل بعد از مالزی ولی نمیخوای از دست رفتن یک مرتبه ای23امتیاز اختلاف رو قبول کنی ک سخت بوده برای نیکو و بقیه فصل رو گرفت ازش؟!!!!
    شماها کی هستین دیگه

 2. Mehrdad

  4

  1

  پول همه چیزو میخره روح که هیچ
  ادم راننده های با استعداد رو میبینه بی تیمن بعد این بچه پولدارها پشت فرمونن
  درمورد بوتاس هم درست میگه همتون دیگه میدونین بوتاس فقط واسه حمایت از همیلتون اوردنش مرسدس اون چندتا بردش هم بخاطر ماشین سریعش بود
  بوتاس کجا روزبرگ کجا…

 3. ...m6...

  0

  1

  بله درسته بوتاس کجا روزبرگ کجا! بوتاس فقط یکی دوبار به همیلتون راه داد که جلو بزنه ولی اکثر مسابقات هرکدوم مسابقه ی خودشونو میدادن من فقط دلم برای رایکونن میسوزه همیشه باید راه بده که فتل بره جلو ?چین چی بود که رایکونن اجازه داد فتل بره جلو رایکونن خودشم میتونست مدعی قهرمانی باشه وگرنه دفاع رایکونن از جایگاهش خیلی عالیه برزیلو که دیدین نزاشت همیلتون ازش جلو بزنه! و در مورد استرول?واقعا باید بره از کارتینگ شروع کنه تا مهارت و استعداد پیدا کنه استرول و فرمول یک؟?

  • SP7779

   1

   0

   دو خط اول حرفت رو اگه خواستی تیکه بندازی بگم ک بدجوری راه رفتی.
   درباره چین مطمینی دیدی مسابقه رو؟!
   سب نزدیک چند دور پشت کیمی بعد سبقت گرفت ازش
   اونوقت چطوری اجازه داد؟!
   رایکونن 2017اصلا مدعی نبود.نمیدونم این حرف هارو با چه دلیلی میگی!؟

دیدگاه خود را بیان کنید