فرمول یک ایران – لنس استرول معتقد است با کسب یک سکو و 40 امتیاز توانسته است جواب منتقدان خود را بدهد.

استرول که نتوانست سه مسابقه ابتدایی فصل را به پایان برساند اولین امتیاز خود را در جایزه بزرگ کانادا به دست آورد و در آذربایجان نیز توانست با کسب رده سوم اولین سکو فرمول یکی خود را به دست آورد.

ژاک ویلنوو یکی از منتقدین اصلی استرول بود و ادعا کرده بود عملکرد او نسبت به هم تیمی خود فیلیپه ماسا بسیار ترسناک است. استرول در جواب اتواسپورت به این سوال که آیا او توانسته است جواب منتقدین خود را در اولین فصل حضورش در فرمول یک بدهد گفت:

بله من این کار را کردم، مطمئن هستم این کار را کرده ام.

اگر مردم نمی خواهند ببینند، مشکل خودشان است. البته این اصلا رضایت بخش نیست. من هیچ وقت نمی خواهم اشباهاتم را با این حرف ها بپوشانم. من همیشه خود را برای بهترین ها آماده کرده ام و این به من انگیزه می داد.

پس ثابت می شود که هر کسی ممکن است دچار اشتباه شود و همیشه برای بهتر شدن باید تلاش کرد و بهتر شد. تمام این اتفاقات چیزی را تغییر نمی دهد من همان آدم هشت ماه پیش هستم زمانی که با تمام وجود با مشکلاتم دست و پنجه نرم می کردم.

لنس استرول - مسابقه گرندپری مالزی 2017

لنس استرول

استرول فصل را در رده دوازدهم با یک رده و سه امتیاز کمتر از هم تیمی خود ماسا به پایان رساند. او توانست در جایزه بزرگ ایتالیا از خط جلو با توجه به عملکرد خوب خودرو ویلیامز در تعین خط بارانی و پنالتی دو راننده جلوئی مسابقه را آغاز کند. استرول در مورد فصل خود چنین می گوید:

فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. تونستیم نتایج خوب و رکورد هایی ( جوان ترین راننده شروع کننده در خط جلو ) را به ثبت برسانیم.

امروز ما کجای جدول قرار داریم؛ ما توانستیم 40 امتیاز در این فصل کسب کنیم. اگر در ابتدای فصل از من می پرسیدید می توانم این کار را انجام بدهم حتما می گفتم چنین نتیجه ای را کسب خواهم کرد.

البته کار های زیادی داریم که باید در طول زمستان انجام دهیم تا بتوانیم قوی تر و بهتر بشویم. اما چیزی که قطعا به من کمک خواهد کرد فقط تجربه است. اما برای اولین فصل حضورم باید بگویم از نتیجه کسب شده بسیار خوشحالم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید