فرمول یک ایران – پیر گسلی معتقد است که اگر هوندا به رویه حال حاضر خود ادامه دهد، می تواند در فصل 2018 فرمول یک، یک شگفتی را رقم بزند.

سه سال ناکامی هوندا با مک لارن بالاخره در پایان این فصل به اتمام رسید و کمپانی ژاپنی در 2018 تامین کننده پاور یونیت تیم تورو روسو خواهد بود.

گسلی درباره ی آینده ی این همکاری گفت:

هدف آنها این است که به همه ثابت کنیم که می توانند موتورهای سریعی را تولید کنند.

ما تنها کسانی هستیم که موتورهای آن ها را در اختیار داریم. بنابراین ما مطمئن هستیم که آنها همه ی توان خود را به کار خواهند گرفت تا بدون هیچ مصالحه ای، بهترین همکاری را رقم بزنند.

فکر می کنم که این یک نکته ی مثبت است و قبل از شروع فصل آن ها سه الی چهار ماه برای بهبود و پیشرفت وقت خواهند داشت.

در حال حاضر آن ها قطعا در حال پیشرفت هستند؛ وقتی که به مک لارن نگاه می کنید می بینید که چقد آن ها در پایان فصل نسبت به شش ماه گذشته خوب بوده اند.

اگر آن ها بتوانند این حرکت رو به جلو را مدیریت کنند، فکر می کنم که یک جهش خوب رخ خواهد داد و این یک سورپرایز برای همه خواهد بود، بنابراین باید امیدوار باشیم که این مهم رخ دهد.

رنو - مک لارن و تورو روسو

مک لارن و تورو روسو

تازه کار 21 ساله ی تیم تورو روسو انتظار معجزه ندارد، اما اگر پیشرفت مداوم هوندا ادامه یابد، تیمش می تواند در سال 2018 به موفقیت خوبی دست یابد:

من انتظار یک براون جی پی (فصل 2009 فرمول یک) ندارم اما ممکن است یک شگفتی رخ دهد و دیدنش تماشایی خواهد بود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

 1. king soltan

  5

  5

  با سلام
  مطمعن هستم که اینجور خواهد شد چون از نیم فصل به بعد خرابی موتورهای هوندا بسیار کم بود و در چند مسابقه آخر حداقل خرابی نداشتن مطمعنم که پیشرفت خوبی خواهند کرد

 2. Red revolution

  1

  0

  قشنگ مشخصه داره بیخودی به خودش امید میده!
  در طول فصل پیشرفت هوندا در مقایسه با 2016 اصلا به چشم نمی اومد، دو سال پیش آلونسو با مک لارن مشکی رنگش آخرای فصل حتی یقه ویلیامز ماسا را هم گرفته بود2017چی؟
  البته اپسیلون امیدی هست. چیزی در حد تیم روکی های ردبول و نه بیشتر!

دیدگاه خود را بیان کنید